​«Манчестер Юнайтед» став переможцем Ліги Європи 2016/17

Світовий футбол 24 Травня, 23:38 2473
​«Манчестер Юнайтед» став переможцем Ліги Європи 2016/17 | 19-27
«Червоні дияволи» в фінальному матчі без проблем переграли «Аякс» - 0:2.

На старті матчу монотонний хід гри перервав гол Погба. Після потужного удару лівою та з рикошетом від ноги Санчеса м’яч потрапив у сітку воріт «Аякса» - 0:1.

Після забитого гола «манкуніанці» високо зустрічали суперника, не даючи підібратися до своїх воріт. «Аякс» володів територіальною перевагою, але створити небезпечний момент біля воріт суперника їм не вдавалося.

Після перерви вже на третій хвилині другого тайму «червоні дияволи» подвоїли рахунок. Після розіграшу кутового удару Мхітарян не впустив свого шансу – 0:2.

Далі матч продовжився у звичному русі – затяжні атаки номінальних господарів ніяк не приводили до загострення біля воріт англійської команди. Часто «Аяксові» навіть не вдавалося провести удар, хоча можливості для цього були.

У свою чергу, «Манчестер Юнайтед» впевнено довів гру до бажаної перемоги.

Ліга Європи 2016/17. «Аякс» - «Манчестер Юнайтед»: 0:2

Голи: Погба – 18, Мхітарян – 48.

«Аякс»: Онана, Велтман, де Лігт, Санчес, Рідевальд, Клаассен, Шене, Зійєх, Траоре, Дольберг, Юнес.

Запасні: Бур, Тете, Вестерманн, де Йонг, ван де Беек, Клюйверт.

«Манчестер Юнайтед»: Ромеро, Валенсія, Смоллінг, Блінд, Дарміан, Еррера, Феллаїні, Погба, Мата, Мхітарян, Рашфорд.

Запасні: де Хеа, Джонс, Фосу-Менса, Каррік, Лінгард, Руні, Мартіаль