«Динамо» перемагає у шаленому матчі донецький «Шахтар»

Динамо Київ 26 Травня, 21:25 4023
«Динамо» перемагає у шаленому матчі донецький «Шахтар» | 19-27
Київське «Динамо» завдяки дублю Андрія Ярмоленка та ще оному голу Гармаша зуміло здолати принципового суперника.

Перший тайм у виконанні «Динамо» та «Шахтаря» вийшов доволі цікавим та багатим на яскраві моменти. Як і було прогнозовано, забили обидві команди.

Київський клуб відкрив рахунок першим. Відзначився Денис Гармаш. Півзахисник «біло-синіх» опинився практично один на один і без проблем відправив м'яч у сітку воріт.

Другий гол у матчі, яким відзначився Алан Патрік вийшов доволі ефектним. Бразильський футболіст «Шахтаря» з далеку пробив по воротах і не схибив - 1:1.

Наприкінці першого тайму ще був хороший момент у Феррейри, проте його не вийшло реалізувати. У підсумку перша половина гри закінчилась нічийним результатом - 1:1.

Другий тайм також розпочався весело. На 52 хвилині гри Сергій Сидорчук заробив пенальті. Футболіст «Динамо» отримав передачу у штрафному майданчику, прокинув далі м'яч, але його за допомогою фолу зупинив гравець «Шахтаря». Одинадцятиметровий холоднокровно реалізував капітан «Динамо» Андрій Ярмоленко - 1:2.

У відповідь «Шахтар» розгорнув разючу атаку на ворота киян. Патрік передачею з флангу знайшов вільного в чужій штрафній Феррейру, той пробив, але Коваль зіграв надійно і забрав м'яч до рук.

У другому моменті після атаки «Шахтаря» воротареві «біло-синіх» не вийшло виручити команду. Шикарна передача Зубкова пройшла на Дентіньо, який без проблем обіграв Коваля і зрівняв рахунок - 2:2.

Після пропущеного м'яча «Динамо» набралось злості і провело третій гол у грі. Дублем відзначився Андрій Ярмоленко. Морозюк прийняв пас на фланзі від Антунеша, елегантно підкотив під удар Ярмоленко, який спокійно відправив у нижній кут воріт - 2:3.

Гравці обох команд не давали вболівальникам розслаблятись навіть на хвилину. «Гірники» розіграли хорошу комбінацію, яка вивела Феррейру на ударну позицію. Аргентинець майже впритул пробивав по воротах, і в черговий раз Максим Коваль парирував постріл.

Цього разу українське класико вийшло по-справжньому емоційним та багатим на яскраві момент. У підсумку було забити п'ять голів обома командами. Цю гольову перестрілку виграло київське «Динамо».

Ліга Парі-Матч, 31-й тур

«Шахтар» - «Динамо» 2:3

Голи: Гармаш 20', Алан Патрік 23', Ярмоленко 52' (пенальті), Дентіньо 57', Ярмоленко 71'

Попередження: Танковський, Марлос - Гармаш, Шепелєв, Антунеш

«Динамо»: Коваль, Пантич, Антунеш (Очігава 88'), Морозюк, Ярмоленко (К), Сидорчук, Рибалка (Шепелєв 62'), Гармаш (Циганков 62'), Віда,Бєсєдін, Кадар.

Запасні: Рудько, Шепелєв, Очігава, Циганков, Яремчук, Бурда, Буяльський.

«Шахтар»: Шевченко, Бутко, Ордець, Кривцов (К), Азеведо, Танковський, Коваленко (Тайсон 75'), Дентіньо, Зубков (Марлос 69'), Патрік, Феррейра.

Запасні: Каніболоцький, Кучер, Малишев, Бернард, Марлос, Тайсон, Бланко.