Флеш-коментар Сергія Реброва

Динамо Київ 26 Травня, 22:35 2354
Флеш-коментар Сергія Реброва | 19-27 Фото: 1927.kiev.ua
Вашій увазі флеш-коментар головного тренера київського «Динамо» після перемоги над «Шахтарем» (2:3).
«Гра сподобалася вболівальникам, але вона валідольна для тренерів. Матч нічого не вирішував, але я привітав хлопців, що вони відповідально поставилися до нього.

В перші хвилини ми контролювали м'яч, створювали моменти. Але потім кілька разів втратили м'яч і відразу ж втратили психологічну впевненість. Шахтар така команда, яка легко скористалася цим. В перерві ніякої установки не було. Хлопці самі поговорили, проаналізували помилки і вийшли на другий тайм з іншим настроєм.

У цьому сезоні Динамо виступило незадовільно. Я готовий до критики. Причин для цього було достатньо. Я обговорю все це з президентом клубу. Тренер повинен бути готовий до цього. Я можу прислухатися до критики, але не до критиканів, які тільки і чекають моменту, щоб накинутися на мене, на команду і президента.

Я ще не зустрічався з Ігорем Михайловичем. Завтра, можливо післязавтра, ця зустріч відбудеться», – цитує Реброва канал «Футбол 1».