Динамівці в оренді: підсумки уїк-енду

Динамо Київ 30 Травня, 18:55 1441
Динамівці в оренді: підсумки уїк-енду | 19-27
Сезон у європейських топ-чемпіонатах вже закінчився, тому ми продовжуємо підбивати підсумки уїк-енду для динамівців, які виступають на правах оренди в українських клубах.

Минулими вихідними серед орендованих динамівців не грав лише Олександр Гладкий, який відбував дискваліфікацію через перебір жовтих карток. Без свого нападника «Карпати» мінімально обіграли «Волинь» (0:1).

У зустрічі «Олімпіка» та «Олександрії» (0:0) усі 90 хвилин відіграв Андрій Цуріков, який відзначився лише попередженням за гру рукою на 50-й хвилині.

«Зоря» Владислава Калітвінцева обіграла на виїзді «Чорноморець» Олександра Андрієвського (0:1) завдяки єдиному голу, забитому Пауліньо на 14-й секунді матчу. Причому одесити наприкінці першого тайму залишилися вдесятьох після видалення Кирила Ковальця. Андрієвський провів за «моряків» повний матч, заробивши «гірчичник» на 64-й хвилині за фол проти Ліпартії. А Калітвінцев вийшов на поле на 46-й хвилині, замінивши Бонавентуре.

У поєдинку «Ворскли» та «Дніпра» сильнішими виявилися господарі, які також перемогли з мінімальним рахунком. Сергій Мякушко з'явився на полі на 75-й хвилині, вже за рахунку 1:0, замість Одарюка. У компенсований час динамівець міг збільшувати рахунок, проте не зумів переграти Луніна. А Дмитро Хльобас, вийшовши у стартовому складі «Ворскли», створював достатньо гостроти в атаці, але був замінений на 70-й хвилині на Загорулька.