«Динамо» завершує чемпіонат перемогою над «Чорноморцем»

Динамо Київ 31 Травня, 20:52 2832
«Динамо» завершує чемпіонат перемогою над «Чорноморцем» | 19-27
Київське «Динамо» у заключному турі чемпіонату України переграло одеську команду, залишивши їх шансів на Лігу Європи.

Перший тайм номінально домашнього матчу «Динамо» проти «Чорноморця» в Одесі пройшов без особливо небезпечних моментів.

«Чорноморець», знаючи, що на кону стоїть путівка до Ліги Європи намагався атакувати, та активно пресингувати футболістів «Динамо». Одесити навіть більше володіли м'ячем та кількістю моментів, але гол забив київський клуб.

Перше взяття воріт у матчі сталось на 29 хвилині. Відзначився Дерліс Гонсалес після передачі Віталія Буяльського - 1:0.

«Чорноморець» незважаючи на пропущений гол продовжував атакувати. Спочатку не використав хороший стандарт, а потім не знайшлось футболіста, аби замкнути передачі з флангу. У підсумку перші 45 хвилин гри на арені «Чорноморець» завершились мінімальною перевагою «Динамо» 1:0.

Другий тайм розпочався доволі активно. Спочатку пенальті реалізував Андієвський, чим зрівняв рахунок у грі.

А потім знову уперед вийшло «Динамо». Андрій Ярмоленко, який з'явився на полі після заміни зумів забити гол після передачі Буяльського. Це другий асист півзахисника у цьому матчі.

Був хороший момент у Віктора Циганкова. Футболіст «Динамо» опинився на ударній позиції, виконав удар, але м'яч покотився по лінії воріт. Тоді моментом відповів «Чорноморець».

За деякий час нагадав про себе Сільвіо, який вийшов із лави для запасних та пробив по воротах Рудька.

У підсумку київське «Динамо» номінально будучи господарем зуміло переграти в Одесі «Чорноморець»