Динамівці у символічних збірних 32 туру

Динамо Київ 1 Червня, 17:19 1601
Динамівці у символічних збірних 32 туру | 19-27
Після перемоги у заключному матчі сезону над «Чорноморцем», кілька гравців «Динамо» та тренер киян були включені до символічних збірних ігрового тижня за версією популярних футбольних ЗМІ.

Київське «Динамо» у заключному турі чемпіонату України та останньому матчі для Сергія Реброва у якості тренера «біло-синіх» - переграло одеську команду з рахунком 2:1, залишивши їх шансів на Лігу Європи.

Після цієї перемоги такі видання, як Футбол 24, Sportarena, UA-football, Футбольний клуб, Football.ua відзначити гру кількох динамівців та тренера киян, які на їхню думку стали героями цього туру.

Микита Бурда

Футбол 24. Молодий захисник «Динамо» Микита Бурда отримав свій шанс у матчі проти одеського «Чорноморця». Відіграв на високому рівні, у деяких епізодах підстраховував своїх партнерів по захисту і не дозволяв гравцям «Чорноморця» реалізовувати свої нагоди. У моменті з призначенням пенальті у ворота киян – участі в епізоді не брав. 11-метровий удар на свої ворота «привіз» Очігава.

Футбольний клуб. Був, мабуть, найкращим в обороні киян, хоча зіграв і не бездоганно. Проте, підкупив своїми бійцівськими якостями, готовністю не шкодувати себе і виправляти помилки партнерів. Виграв кілька ключових єдиноборств у штрафному майданчику.

Дерліс Гонсалес

Football.ua. Гонсалес забив вперше в 2017 році, який після першого півріччя складається для парагвайців невдало - Дерліс втратив місце у стартовому складі та частіше спостерігав за грою партнерів із лави запасних. У цьому матчі Гонсалес давав командну швидкість за рахунок швидких переходів в атаку - це важлива якість, адже в цьому компоненті у «Динамо» є явні проблеми.

Віктор Циганков

Football.ua. Талановитий вінгер навесні грає мало, та й то - отримав можливість стабільно виходити на поле тільки за рахунок відсутності турнірної мотивації в команди. У матчі проти «Чорноморця» Віктор був одним із найактивніших на полі. Хоч і не забив, але постійно брав гру на себе, проявляв активність і був дуже помітним та ініціативними на полі.

Віталій Буяльський

UA-football.У грі з «Чорноморцем» Віталій діяв нижче, ніж зазвичай використовувався до цього. Але на позиції глибинного плей-мейкера він проявив себе дуже добре. Саме Буяльський асистував спочатку Гонсалесу, а потім Ярмоленку, голи яких визначили долю п‘ятого місця.

Sportarena. Від Буяльського ми очікуємо саме такої гри. Віталій в Одесі був справжнім диригентом атак динамівців. Вів розпасовку і підготовчу роботу атаки, видав кілька смарагдових передач. У першому випадку здорово підіграв Гонсалесу, у другому підтримав порив Ярмоленка. Буяльскій давно вважається одним із найкращих продуктів клубної структури «Динамо», так що від нього очікують зрілої, стабільної гри. У матчі з «Чорноморцем» вийшов його бенефіс. Хороша гра в центрі поля, переконлива участь у комбінаціях команди, а також своєчасна допомога в організації атак - все це допомогло киянам виграти умовно домашній матч в Одесі. Два ассисти Віталія - його особистий внесок у цю перемогу.

Футбольний клуб. Втративши місце в основі біло-синіх, півзахисник у кінці сезону всіма силами намагався довести, що готовий виходити на поле з перших хвилин. Здається, дві гольові передачі в матчі проти такого міцного суперника, як «Чорноморець», - це правильний шлях для Буяльського.

Андрій Ярмоленко

Футбольний клуб. Знову його внесок в гру - ключовий. Знову його гол - переможний. Ярмоленко не тільки приніс три очки киянам, а й завершив сезон в якості кращого бомбардира чемпіонату. І, безсумнівно, одного з кращих його гравців!

Sportarena назвала Андрія Ярмоленка джокером туру.

Всього трьох хвилин на полі вистачило лідеру киян, щоб забити переможний м'яч у ворота «Чорноморця». Ярмоленко здатний зіграти на класі, проявити свої найкращі якості в грі один на один, а також реалізувати момент за рахунок хорошого володіння м'ячем, швидкісного дриблінгу та сильної лівої ноги.

До символічних збірних туру також потрапили гравці «Динамо», які виступають на правах оренди за інші клуби.

Олександр Гладкий («Карпати»)

Футбол 24. Нападник «Динамо» Олександр Гладкий, який другу половину сезону грає в оренді у «Карпатах», у матчі проти «Зірки» не зумів відзначитись забитим голом, проте став автором двох результативних передач. Завдяки діям Гладкого на вістрі атаки, «Карпати» зуміли здобути перемогу в останньому турі над «Зіркою» на очах у своїх вболівальників.

Футбольний клуб. У протистоянні з «Зіркою», у якому «Карпати» виявилися в ролі наздоганяючих уже на 11-й хвилині, Гладкий відіграв в характерній для себе манері. Форвард «левів» практично не був помітний, однак завжди виникав у потрібний час у потрібному місці. У результаті, саме він скинув м'яч на Андрія Нестерова, коли той зрівняв рахунок. А в середині другого тайму Олександр технічно відпасував п'ятою на Миколу Матвієнка, який вривався у штрафний майданчик та поставив переможну крапку.

Олександр Андрієвський («Чорноморець»)

Футбол 24. Орендований у «Динамо» футболіст «Чорноморця» Олександр Андрієвський був одним із кращих у складі своєї команди. Розумно розпоряджався м’ячем у центрі поля. Створював нагоди для своїх партнерів по команді. На 53-й хвилині взяв на себе відповідальність у пробитті пенальті та впевнено переграв Рудька з 11-метрової позначки.

Тренер туру - Сергій Ребров

Футбольний клуб. Кияни в Одесі не тільки попрощалися зі своїм головним тренером, але і не дозволили «Чорноморцю» скинути «Олександрію» з п'ятого, єврокубкового місця в таблиці. Наставник біло-синіх дуже хотів провести цю гру так, щоб завершити на мажорній ноті свій трирічний цикл роботи з 15-разовими чемпіонами України. До двох останніх титулів він має безпосереднє відношення вже як тренер, та й в цілому, 5 трофеїв команди - відмінний результат перебування Реброва у якості тренера «біло-синіх».

UA-football. Головний тренер «Динамо» перед початком гри з «Чорноморцем» знав, що його співпраця з рідним клубом добігла кінця. Але він поставився до матчу з повною відповідальністю і на останок вплинув на розподіл місць у верхній частині турнірної таблиці. Сергій Станіславович міг не випускати Ярмоленка з Сидорчуком у другому таймі, що суттєво б збільшило шанси одеситів на успіх. Однак Ребров своїми перестановами змінив хід гри та віддав третю путівку в Лігу Європи «Олександрії».