17/06/2017 10:22 3383

Команда мрії Олександра Хацкевича

Головний тренер київського «Динамо» назвав свою «дрім-тім», складену з футболістів, із якими він колись грав.

До неї увійшли динамівці Олег Лужний, Кахабер Каладзе, Віталій Косовський, Валентин Белькевич, Андрій Шевченко та Сергій Ребров.

«Олег Лужний - справжній капітан, справжній мужик. У роздягальні міг і по голові дати і підтримати. Кахабер Каладзе як тільки приїхав у Київ, то дуже погано розмовляв російською. Однаго разу ми їхали у машині, а він мене запитує: «Ти сьогодні одна вдома»?, а я йому жартуючи кажу: «Вибач, я одружений». Тоді він зрозумів, що якось не так висловився. А взагалі прекрасний футболіст, та чудова людина. Із Віталієм Косовським познайомились у збірній та довгий час грали разом у «Динамо». Він справжній професіонал та хороша людина. Андрій Шевченко - володар «Золотого м'яча». Більше представляти його не потрібно. Андрію на чолі збірної України бажаю досягти таких успіхів, як він досяг в особистій кар'єрі. Сергій Ребров - справжній роботяга, трудяга. Коли був Шевченко у «Динамо», то іноді залишався у його тіні, а коли Андрій перейшов у «Мілан», то Ребров став лідером атак «Динамо», забивав вирішальні голи. Ця зв'язка наводила страх на усю Європу в кінці 90-х років. Мені пощаслило колись бути з такими футболістами в одній команді», - розповів Олександр Хацкевич.

До команди мрії ще увійшли партнери по збірнії Білорусі: Геннадій Тумілович, Ерік Яхимович, Олександр Кульчицький, Мирослав Ромащенко.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше