ДЮФЛУ. U-16. У півфіналі «Динамо» зустрінеться з «Дніпром»

Динамо Київ 20 Червня, 10:22 719
ДЮФЛУ. U-16. У півфіналі «Динамо» зустрінеться з «Дніпром» | 19-27
У заключному турі групового етапу фінальної частини чемпіонату України у віковій групі U-16 «Динамо» зіграло з командою ДЮСШ запорізького «Металурга».

Нагадаємо, саме на навчально-тренувальній базі ФК «Металург» у Запоріжжі й проводяться матчі фінального етапу вищої ліги у цій віковій групі, й у звітній грі невелика трибуна поля №2 була заповнена вщерть, багато людей навіть дивилося матч стоячи, а у «металургів» упродовж усього матчу була гучна підтримка.

Обидві команди достроково, ще за підсумками двох турів, забезпечили собі путівки до півфіналу змагань, набравши по шість очок, у той час як ОК ім. І. Піддубного та «Волинь» не мали жодного турнірного балу.

Тож в очному протистоянні вирішувалося, яка з команд посяде підсумкове перше місце у групі «Б». Динамівців очікував шокуючий початок – вже на другій хвилині «металурги», відкрили рахунок у грі, змусивши трибуни вибухнути оплесками. Помилкою в обороні киян скористався Дмитро Вишнивецький. Звісно, динамівці змушені були йти вперед, намагаючись швидко відігратися, але господарі поля діяли надійно у захисті. Тим не менше, моменти біля воріт «Металурга» створювалися, однак на завершальній стадії динамівцям не вистачало холоднокровності.

В обороні «біло-сині» діяли теж без звичної впевненості. Помилявся навіть страж воріт Руслан Нещерет, який в одному з епізодів невдало зіграв на виході, що ледь не призвело до другого взяття воріт. Щоправда наприкінці першого тайму він врятував свою команду від вірного голу, у високому стрибку перевівши м’яч на корнер після того як нападник «Металурга» замикав навіс з правого флангу ударом головою в самісіньку «дев’ятку» воріт.

Однак на цю хвилину рахунок вже став 2:0. До голу в ворота «Динамо» призвела стрімка атака «Металургів» правим флангом з прострілом у центр штрафного. Перший удар прийняв на себе захисник, але добивання майже з лінії штрафного виявилося результативним.

По перерві чарівного перевтілення, як у грі першого туру з ОК ім. Піддубного, не сталося – надто мотивованими та впевненими сьогодні були суперники динамівців, які втримали переможний рахунок. 0:2 – «біло-сині» зазнали першої поразки на турнірі.

Трохи раніше відбулися матчі заключного туру у паралельній групі – А. Вкрай драматичним виявилося протистояння між «Шахтарем» та «УФК-Карпатами». Львів’яни відкрили рахунок у грі, але «гірники» забили два голи та вийшли вперед. Однак у заключні, вже компенсовані хвилини «УФК-Карпати» вирвали перемогу – 3:2! У паралельній грі «Дніпро» розгромив з потрібним рахунокм київську «Зміну-Оболонь» та посів перше місце у групі. Три команди – «Шахтар», «Дніпро» та «УФК-Карпати» набрали рівну кількість очок – по 6, так само рівну кількість очок в очних протистояннях, а завдяки кращій різниці м’ячів перше місце дісталося «Дніпру», а друга путівка – «Шахтарю».

4. «Волинь» - 1, 5:20

Отже, у півфіналі запорізький «Металург» зіграє з «Шахтарем», а «Динамо» зустрінеться з «Дніпром», що стало певною несподіванкою для Андрія Анненкова та його підопічних, які дізналися про результати у паралельній грі тільки після гри з «Металургом».

Андрій Анненков, старший тренер «Динамо» U-16:

«Сьогодні наша команда, нажаль, зіграла без емоцій. Хоча коли ми їхали на фінальний турнір, і вже після першого матчу, наголошували на тому, що тут кожна команда боротиметься до останнього за свій шанс перемогти, стати чемпіонами. За рахунок цього великого бажання сили вирівнюються. Сьогодні «Металург» весь матч провів з величезним бажанням і за рахунок цього здобув заслужену перемогу.

Можливо, далася взнаки, трохи розслабила нашу команду аж надто легка перемога у другому турі, хоча ми пояснювали хлопцям, що команд такого рівня у фінальній частині більше немає. Також сьогодні нам не вистачило майстерності при завершенні атак, реалізації, адже ми створювали моменти, мали стовідсоткові нагоди, але не довели їх до забитих м’ячів. Нажаль, сьогодні слабко зіграв наш центральний нападник.

До гри «металургів», швидкого переходу від оборони до атаки» ми готувалися, адже вони так грали і в інших матчах. У них є швидкі виконавці в лінії атаки, тож вони грають на їх сильних якостях. Контроль м’яча в них не на першому місці. Наші пропущені голи стали наслідком дуже грубих помилок у захисті. Слабка, безвідповідальна гра в обороні призвела до цих двох пропущених голів.

Ймовірно, хлопці не налаштувалися через те, що вже достроково забезпечили собі путівку до півфіналу. Ми потрапили на «Дніпро»? Ми з ними були в одній групі під час регулярного сезону. Хороший, достойний суперник, рівна команда, гра має бути цікавою. Та і всі команди, що продовжують боротьбу за чемпіонство, дуже серйозні, фінальні матчі обіцяють бути напруженими».

Руслан Нещерет, голкіпер «Динамо» U-16:

«Був недонастрій, мабуть пов’язаний із тим, що ми вже забезпечили собі путівку до півфіналу до гри. Якби «Металург» та ОК ім. «Металурги» грали за підтримки своїх трибун, з надмірною мотивацією. У перерві тренер нам вказав на наші помилки, ми почали краще діяти через фланги, але далася взнаки погана реалізація моментів. Ми думали, що дотиснемо їх, але на завершальній стадії хлопцям не щастило. А суперники по перерві практично вже не створювали моментів.

У півфіналі зіграємо з «Дніпром»? У групі під час регулярного сезону ми з ними зустрічалися, двічі перемогли. Але ж у фінальному турнірі рівень вище, всі налаштовуються тільки на перемогу, у кожній грі та чемпіонаті в цілому. Тому перед грою, вважаю, шанси рівні. Постараємося виправити помилки, яких припустилися сьогодні. А гра вже все покаже».