Як б'ють по воротах футболісти «Динамо»?

Динамо Київ 21 Червня, 19:22 2184
Як б'ють по воротах футболісти «Динамо»? | 19-27
1927.kiev.ua, на основі даних футбольної платформи Wyscout, проаналізував хто був найкориснішим у минулому сезоні, яку кількість ударів футболістів було заблоковано, кого з динамівців найбільше не любить перекладина та у яку точку воріт «біло-сині» влучають найчастіше.

Статистика наведа з урахуванням матчів у всіх турнірах: матч за Суперкубок України 2016, Ліга Чемпіонів, Прем'єр-ліга, Кубок України.

Віторіну Антунеш

Динамівський легіонер зіграв 28 матчів у всіх турнірах (2522 хвилин).

У сезоні 2016-17 статистика португальця не вражає – всього 1 гол за сезон та 3 жовті картки.

Корисні дії на полі: 63%

Негативні дії: 32%

Заблоковані удари по воротах: 78%

Штанга: 0%

Статистика у відсотковому співвідношенні, куди найчастіше пробиває Віторіну Антунеш:

Сергій Рибалка

Провів 34 матчі у ЛЧ, Кубку України та Прем'єр-лізі, у 12 матчах вийшов на заміну (провів на полі 2342 хвилини).

Не найкращий сезон для 27-річного українця – Рибалка забив 1 гол та віддав 1 результативну передачу. Отримав 4 жовті картки та одну червону.

Корисні дії на полі: 80%

Негативні дії: 20%

Заблоковані удари по воротах: 67%

Штанга: 3%

Статистика у відсотковому співвідношенні, куди найчастіше влучає Сергій Рибалка:

Віталій Буяльський

Зіграв 28 матчів у всіх турнірах, у 18 з яких - вийшов на заміну (провів на полі 1864 хвилини). Забив 2 голи та віддав 7 результативних передач. Отримав 1 жовту картку.

Від Буяльського чекають, що він демонструватиме зрілу гру та стане диригентом атак «Динамо». У сезоні 2016-17 Віталій рідко виходив у стартовому складі, тому під кінець чемпіонату своєю грою намагався довести, що гідний виходити з перших хвилин. Сподіваємося наступний сезон для гравця буде більш вдалим та він зможе розкрити свій потенціал.

Корисні дії на полі: 70%

Негативні дії: 30%

Заблоковані удари по воротах: 28%

Штанга: 3%

Статистика у відсотковому співвідношенні, куди найчастіше пробиває Віталій Буяльський:

Домагой Віда

Хорват є лідером за кількістю проведеного ігрового часу на полі. Домагой Віда зіграв 39 матчів у всіх турнірах (3398 хвилин). Забив 4 голи. Також на рахунку хорвата 2 асиста. Отримав 5 жовтих карток.

Варто відзначити, що у сезоні 2016-17 динамівський заисник забив 4 голи після подачі з кутового, два з яких - ударом головою.

Заблоковані удари по воротах: 60%

Штанга: 0%

Статистика у відсотковому співвідношенні у яку точку воріт найчастіше влучає Домагой Віда:

Микола Морозюк

У сезоні 2016-17 став ключовим гравцем «біло-синіх». Зі зміною тактичної схеми, Морозюк почав набаго комфортніше себе почувати. Партнери по команді часто дякують Миколі за відмінні передачі та розкішні навіси у штрафний майданчик - на рахунку футболіста 11 асистів. Він і сам забиває - 4 голи у активі 29-річного українця. Морозюк один із лідерів за проведеним ігровим часом на полі - у 35 матчах 2726 хвилин. Отримав 6 жовтих карток.

Корисні дії на полі: 72%

Негативні дії: 28%

Заблоковані удари по воротах: 35%

Штанга: 2%

Статистика у відсотковому співвідношенні, куди найчастіше пробиває Микола Морозюк:

Красивий гол Миколи Морозюка зі штрафного у 9-ку в 13 турі «Карпатам» - гарантував йому звання автора голу місяця.

Сергій Сидорчук

Зіграв 37 матчів у всіх турнірах (2627 хвилин). Сидорчук періодично віддавав на партнерів розкішні передачі - на його рахунку 6 асистів. А також забив 5 голів. Отримав 6 жовтих карток.

Загалом, минулий сезон Сергій може віднести до активу.

Корисні дії на полі: 73%

Негативні дії: 27%

Заблоковані удари по воротах: 53%

Штанга: 5%

Статистика у відсотковому співвідношенні, куди найчастіше пробиває Сергій Сидорчук:

М'яч, забитий у 14 турі півзахисником «Динамо» Сергієм Сидорчуком у ворота «Дніпра» не лише став переможним для киян (1:2), а й був визнаний голом року на церемонії нагородження «Футбольні зірки України 2016».

Віктор Циганков

19-річний динамівець цього року приєднався до основної команди «Динамо» та зіграв 29 матчів у ЛЧ, Прем'єр-лізі та Кубку України. Із 29-ти проведених ігор у 16-ти зустрічах вийшов на заміну (загалом провів на полі 1299 хвилин). Забив 5 голів і віддав 6 результативних передач. Та не отримав жодної жовтої картки.

Друга частина сезону була менш успішною для талановитого вінгера, ніж це було восени: через травми Віктор не отримував багато ігрового часу, а коли виходив на поле - то футболісту не вдавалося демонструвати таку ж впевнену гру, як у першому півріччі.

Негативні дії: 37%

Заблоковані удари по воротах: 46%

Штанга: 4%
Статистика у відсотковому співвідношенні, у яку точку воріт найчастіше пробиває Віктор Циганков:

У сезоні 2016-17 Циганков встиг побувати героєм «біло-синіх» у Лізі Чемпіонів та забити ефектний та переможний гол у 28 турі ЛПМ у ворота «Олександрії», який надовго запам'ятається вболівальникам.

Дерліс Гонсалес

23-річний парагваєць провів 26 матчів у всіх турнірах, у 10 матчах виходив на заміну (загалом провів на полі 1742 хвилини). Забив 6 голів та віддав 6 результативних передач. Отримав 2 жовті картки.

Якщо порівнювати з минулими роками, то не можна сказати, що сезон 2016-17 був вдалим для Гонсалеса. У другому півріччі парагваєть втратив місце в осному складі та найчастіше спостерігав за матчем із лави запасних.

Корисні дії на полі: 59%

Негативні дії: 41%

Заблоковані удари по воротах: 47%

Штанга: 0%

Статистика у відсотковому співвідношенні, куди найчастіше пробиває Дерліс Гонсалес:

Артем Бєсєдін

Талановитий 21-річний нападник зумів виграти конкуренцію у більш досвідчених форвардів та провів у складі «Динамо» у минулому сезоні 27 матчів (ЛЧ, Прем'єр-ліга та Кубок України). У 15 матчах вийшов на заміну, загалом на полі провів 1546 хвилин.

Для успіху «біло-синіх» форвард зробив багато - забив 10 голів та віддав 1 результативну передачу. За сезон отримав 4 жовті картки.

Заблоковані удари по воротах: 37%

Штанга: 3%

Статистика у відсотковому співвідношенні, куди найчастіше пробиває Артем Бєсєдін:

Денис Гармаш

У другій частині сезону після зміни тактичної схеми – Денис Гармаш став одним із ключових гравців та провів один із кращих своїх сезонів. Гармаш зіграв у 32 матчах у всіх турнірах (1971 хвилина). Забив 11 голів та віддав 2 результативні передачі. Отримав 10 жовтих карток.

Корисні дії на полі: 66%

Негативні дії: 34%

Заблоковані удари по воротах: 44%

Штанга: 3%

Статистика у відсотковому співвідношенні, куди найчастіше пробиває Денис Гармаш:

У товариському матчі проти «Ворскли», Сергій Ребров вперше спробував тактику у три центральні захисники. Завдяки тактичним перебудовам відкрився по-новому Гармаш. У цьому товариському матчі вийшов його бенефіс - хет-трик Дениса.

Жуніор Мораєс

Зіграв 24 матчі у всіх турнірах (1829 хвилин). Забив 13 голів та віддав 2 результативні передачі - це статистика за перше півріччя сезону 2016-17.

Жуніор мав усі шанси стати кращим бомбардиром ЛПМ (по завершенню чемпіонату бразилець зайняв 4 позицію), однак у матчі проти принципового суперника «Шахтаря» - Жуніор не зумів стримати емоції. За бійку на футбольному полі динамівець отримав дискваліфікацію на 5 матчів. Після цього було прийнято рішення відправити Мораєса до завершення сезону в оренду у китайський «Тяньцзінь Цюаньцзянь».

За перше півріччя, проведене в Україні Мораєс - отримав 4 жовті картки та 1 червону.

Корисні дії на полі: 57%

Негативні дії: 43%

Штанга: 0%

Статистика у відсотковому співвідношенні, куди найчастіше пробиває Жуніор Мораєс:

Андрій Ярмоленко

Безперечний лідер, ініціатор атак та капітан «Динамо» у сезоні 2016-17 провів 36 матчів у всіх турнірах (2955 хвилин) - це один із найбільших показників серед «біло-синіх».

Часто роль Андрія Ярмоленка на футбольному полі була ключовою, а його голи - переможними. Вінгер у минулому сезоні забив 19 м'ячів у всіх турнірах та віддав 10 результативних передач. Отримав 7 жовтих карток.

Корисні дії на полі: 65%

Негативні дії: 35%

Заблоковані удари по воротах: 39%

Штанга: 2%

Статистика у відсотковому співвідношенні, куди найчастіше пробиває Андрій Ярмоленко:

Андрій Ярмоленко став найкращим бомбардиром чемпіонату України у сезоні 2016-17 вперше у своїй кар'єрі. Також став першим динамівцем за останні 7 років, якому підкорилося це досягнення. Вдалою грою лідер та капітан киян переміг у ще одній номінації - найкращий гравець сезону.