«Динамо» U-16 – у фіналі ДЮФЛУ!

Динамо Київ 22 Червня, 09:15 1490
«Динамо» U-16 – у фіналі ДЮФЛУ! | 19-27
У середу відбулися півфінальні матчі фінальної частини чемпіонату України серед команд вікової групи U-16, яка цими днями триває у Запоріжжі.

Київське «Динамо» зустрілося з «Дніпром». Матч видався дуже напруженим, динамівці двічі вели в рахунку завдяки голам Волошина та Надольського, але втратили перевагу вже у компенсований до основного час після того як арбітр призначив пенальті у ворота «Динамо».

Перший гол «біло-сині» забили у середині першого тайму. Знову нагадав про своє вміння бездоганно виконувати штрафні удари Вікентій Волошин. Цього разу результативним став його удар метрів з 20-ти з лівого флангу. Загалом «біло-сині» володіли перевагою впродовж першого тайму, однак врешті решт пропустили гол у відповідь. До голу теж призвело стандартне положення – дніпровці майстерно виконали награну комбінацію після розіграшу кутового.

На початку другого тайму Артем Шулянський відправив м’яч у сітку воріт «Дніпра», зігравши на добиванні після сольного проходу та удару Завгороднього, але арбітр відмінив взяття воріт через офсайд.

Суперники відповіли небезпечним дальнім ударом, після рикошету Моргун перевів м’яч на кутовий. Андрій Анненков вирішив здійснити певні корективи в гру своєї команди, роблячи заміни. Спершу замість Костянтина Гурова на поле вийшов іменинник Роман Бодня. А замість центрального нападника Івана Дерогана на поле вийшов Данило Шелест, який відправився на лівий фланг півзахисту. А місце на вістрі атаки посів Максим Завгородній.

Перший його сольний прохід до воріт завершився заробленим штрафним ударом, який Максимові не вдався – м’яч влучив у стінку. А після прориву Завгороднього правим флангом та пасу назад на лінію штрафного Ярослав Надольський прибрав захисника та пробив лівою – м’яч після рикошету влетів до сітки воріт.

Однак динамівці не втримали переможний рахунок. На останній компенсованій хвилині Владислав Шинкаренко прорвався з м’ячем до штрафного та опинився на газоні, й арбітр призначив пенальті, який реалізував Анатолій Матвеєв.

Таким чином «Дніпро» перевів гру у серію пенальті. Першим взявся виконувати удар автор другого голу Надольський. Його результативний почин підтримали Бодня, Шелест та Шулянський, Валентин Моргун відбив четвертий і як виявилось вирішальний удар дніпровців, завдяки чому динамівці повели у серії з рахунком 4:3. П’ятий удар у «біло-синіх» взявся виконувати Завгородній, і зробив це чітко – 5:3, «Динамо» - у фіналі!

ДЮФЛУ. U-16. Півфінал

«Динамо» - «Дніпро» - 2:2 (1:1), по пенальті – 5:3

21.06.2017. Запоріжжя. НТБ «Металург»

Склад «Динамо»: Моргун – Пінчук, Хондак, Біловар, Ярош (Михайленко, 80+1') – Гуров (к) (Бодня, 59’) – Завгородній, Надольський, Волошин, Шулянський – Дероган (Шелест, 67')

«Дніпро» (стартовий склад): Нітченко, Заєць, Романюк Б, Романюк К, Сидоренко, Зайков, Матвеєв, Литвиненко, Ховайко, Шелаєв, Трофимюк.

Голи: Волошин (15), Надольський (74) – Матвєєв (35, 80+4, з пенальті)

Пенальті реалізували: Надольський, Бодня, Шелест, Шулянський, Завгородній.

У фіналі, який відбудеться у п’ятницю, 23 червня, на «Славутич Арені», команда Андрія Анненкова зустрінеться з командою ДЮФШ «Металург» (Запоріжжя), яка в іншому півфіналі переграла «Шахтар» (2:1).