Німеччина вийша у півфінал Кубка Конфедерацій, обігравши Камерун

Світовий футбол 25 Червня, 20:27 1103
Німеччина вийша у півфінал Кубка Конфедерацій, обігравши Камерун | 19-27
​Німеччина та Камерун зіграли в 3 турі групового етапу Кубка Конфедерацій.

На стадіоні «Фішт», що у Сочі, відбувся матч між збірною Німеччини та Камеруну.

У першому таймі жодній із команд не вдалося забити. Дуже активно розпочали матч камерунці, однак згодом німці повністю перехопили ініціативу та створили чимало небезпечних моментів.

Град з голів посипався у другій 45-хвилинці. Дракслер віддав розкішний пас на Демірбая, а Керем ударом у «дев'ятку» відкрив рахунок у матчі.

Арбітр на 64 хвилині продемонстрував Ернесту Мабуку жовту картку, але після відеоповтору змінив рішення - вилучив камерунця. Через дві хвилини після вилучення, Зюле віддав діагональну передачу на Кімміха, який прострілив у центр на Вернера, а Тімо головою влучив у сітку, збільшивши перевагу Німеччини.

Згодом Камерун зумів скоротити відставання: Нгамалеу навісив справа на Абубакара, який влучив у ворота.

Крапку у матчі поставив Вернер - Тімо після передачі Хенрікса результативно пробив по воротах та встановив остаточний рахунок 3:1.

Таким чином, Німеччина зайняла перше місце в групі В та вийшла у півфінал, де зіграє з Мексикою, а збірна Камеруну завершила турнір на останньому четвертому місці.