ДЮФЛУ (U-15). Фінальний турнір. 1-й тур. «Зміна-Оболонь» – «Динамо» – 0:3

Динамо Київ 27 Червня, 11:31 1209
ДЮФЛУ (U-15). Фінальний турнір. 1-й тур. «Зміна-Оболонь» – «Динамо» – 0:3 | 19-27
У матчі 1-го туру фінального турніру чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України (U-15), що проходить у Сваляві та Поляні в Закарпатській області, київське «Динамо» розгромило столичну «Зміну-Оболонь» – 3:0.

Протягом цілого дня понеділка у Сваляві та Поляні йшов дощ, часом вщухаючи, а часом перетворюючись на справжню тропічну зливу. Але коли «Динамо» та «Зміна-Оболонь» виходили на поле, сонце виглянуло з-за хмар і відчутно припікало, через що арбітру навіть довелося в першому таймі робити паузу на те, аби футболісти попили води.

Незважаючи на те, що обидві команди добре знають одна одну, суперники розпочали поєдинок обережно, через що моментів було мінімум. До середини першого тайму команди обмінялися небезпечними випадами – спочатку після удару через себе когось із «пивоварів» надійно зіграв Слуцький (забігаючи наперед, відзначимо, що цей момент фактично так і залишився єдиним у суперників «Динамо» до завершення поєдинку), а у відповідь Ванат вийшов до воріт після швидкої атаки, але з його ударом упорався воротар.

Як кажуть, за такого перебігу подій гра йде до першого забитого м’яча, й динамівці забили його на 24-й хвилині. Активний Ванат зачепився за м’яч на чужій половині поля, обіграв у межах штрафного майданчика опонента та зручно викотив на В’юнника – останній, залишивши не при справах захисника, пробив точно в кут, відкривши рахунок у матчі.

Забитий м’яч дозволив динамівцям діяти більш розкуто, щоправда, особливих моментів до завершення першого тайму вони більше не створили, хоча повністю володіли територіальною та ігровою перевагою. У перерві Олександр Ситник та Володимир Самборський поговорили зі своїми підопічними, вказали на недоліки та моменти, в яких можна покращити гру, й із поновленням гри «біло-сині» з новими силами побігли вперед. Підсумком тиску на ворота суперника стали ще два м’ячі, забиті впродовж трьох хвилин. Спочатку капітан команди Вівчаренко вдало відгукнувся на подачу з кутового, спрямувавши м’яча в кут воріт, а згодом динамівці скористалися з помилки захисників, Блізніченко скинув м’яча на Ваната, й Владислав зльоту точно пробив повз голкіпера в кут воріт, таким чином записавши до свого активу два очки за системою «гол+пас».

Пам’ятаючи, що вже у вівторок на них чекає наступний матч, динамівці зменшили темп, але при цьому надійно діючи позаду, так і не дозволивши супернику створити бодай якусь небезпеку біля власних воріт.

У підсумку, 3:0 – переконливий старт «Динамо» у фінальному турнірі, що, враховуючи результат у паралельній зустрічі між донецьким «Шахтарем» та львівськими «Карпатами» (0:0), дозволило «біло-синім» відразу одноосібно очолити групу «Б».

ДЮФЛУ (U-15). Фінальний турнір. Група «Б». 1-й тур

26.06.2016. Свалява. Стадіон «Авангард»

«Зміна-Оболонь» – «Динамо» – 0:3 (0:1)

«Динамо»: 57. Слуцький, 4. Забарний, 55. Вівчаренко (к), 6. Кузик, 19. Скорко (5. Голоколосов, 59), 11. Глушач, 9. Ісадченко (17. Бражко, 51), 23. Кулаковський (8. Рязанцев, 36), 97. Блізніченко (20. Велетень, 58), 21. В’юнник, 7. Ванат (22. Здирко, 55).

«Зміна-Оболонь»: 71. Жмайло, 16. Клименко, 9. Грабовський, 10. Майданович, 5. Мащенко (4. Міськов, 50), 11. Марчук (18. Портялко, 58), 22. Павленко, 13. Трубніков (99. Ковтун, 68), 14. Галоян (2. Січкарук, 70), 55. Фінченко (3. Назарук, 53), 6. Рубан (к) (23. Кравченко, 62).

Голи: В’юнник (24), Вівчаренко (49), Ванат (52).

Попереджені: Мащенко (45), Марчук (51) – Скорко (9).

Свій наступний матч «Динамо» проведе у вівторок, 27 червня, проти львівських «Карпат». Початок матчу на стадіоні «Авангард» у Сваляві – о 16:00.