«Динамо» – «Університатя». «Біло-сині» перемагають румунську команду

Динамо Київ 5 Липня, 22:08 2547
«Динамо» – «Університатя». «Біло-сині» перемагають румунську команду | 19-27
У австрійському місті Швац на «Зілберштадт-Арені» київське «Динамо» провело четвертий контрольний матч на тренувальному зборі.

Суперником «біло-синіх» став представник румунської Ліги 1 - «Університатя», яка у минулому розіграші чемпіонату Румунії зайняла 5 місце.

Варто відзначити, що за останні 6 днів – це 4 контрольний матч для київського «Динамо». Навіть у день матчу ранкове тренування ніхто не відміняв. Однак були поблажки для тих, хто вчора провів багато ігрового часу під час матчу з «Габалою». Для них заняття було відновлюваного характеру, інша ж група гравців працювала над стандартними положеннями та тактикою.

«Динамо» розпочало грати як і у вчорашньому матчі – за схемою 4-5-1.На вісті атаки тренерський штаб задіяв Артема Бєсєдіна. Нижче під центральним нападником розташувався Віталій Буяльський. На флангах півзахисту діяв капітан «Динамо» Андрій Ярмоленко та парагваєць Дерліс Гонсалес.

Зі стартових хвилин як одна, так і інша команда не проявила високої активності, гра проходила спокійним темпом.

На 9 хвилині матчу Морозюк міг відкрити рахунок у матчі, однак удача йому не посміхнулася: після удару зі штрафного Микола влучив у стійку воріт.

«Університатя» поставила акцент на обороні, а «Динамо» повністю заволоділо ініціативою. Динамівці активно пресингували суперника та розвивали позиційні атаки, здебільшого через фланги.

Помітною є тенденція, що будь-який момент кияни намагаються завершити ударом по воротах та не перетримувати м’яч у розіграшах, граючи у короткий та середній пас.

На екваторі першого тайму у матчі відбулася пауза, щоб футболісти змогли попити води, адже, незважаючи на пізній час, у Шварці 28 градусів і команди грають під відкритим сонцем.

Маючи чимало гольових моментів, небезпечних прострілів, ударів з дальних дистанцій, кутових та штрафних - забити так і не вдолося, тому з нічийним рахунком команди пішли на перерву.

Після відпочинку тренерський штаб зробив потрійну заміну: замість Артура Рудька у воротах став Георгій Бущан, Гонсалеса замінив Віктор Циганков, а на вістрі атаки замість Артема Бєсєдіна з’явився Дьємерсі Мбокані.

Другу 45-хвилинку активно розпочали румуни: на 53 хвилині провели небезпечну атаку, однак вона закінчилися лише кутовим, а далі ініціативу перехопили кияни.

На 59 хвилині Денис Гармаш вийшов на футбольне поле замість Володимира Шепелєва. Завданням Дениса було допомагати нападнику, а Буяльський, таким чином, опустився нижче.

Динамівці створювали момент за моментом та, нарешті, на 86 хвилині змогли відкрити рахунок у матчі. Після навісу Гармаша з правого флангу вперше за 26 місяців у складі київського «Динамо» забив Дьємерсі Мбокані.

Конголезький нападник хоч і перебуває не в кращій своїй фізичній формі, однак дуже заряджений та мотивований на гру. Форвард відпрацьовує у відборі, активно бореться за м’яч. Також варто відзначити, що після того, як Дьємерсі вийшов на поле – значно пожвавішала гра на другому поверсі, що не дивно, зважаючи на антропометрію Мбокані.

Менше десяти хвилин минуло, як динамівці подвоїли перевагу: проти Циганкова порушили правила, після чого Антунеш швидко розіграв штрафний, чим дезорієнтував суперника. Буяльський прострілив на дальню стійку, а там уже у порожні ворота забив капітан Андрій Ярмоленко.

На 83 хвилині матчу неймовірну можливість забити у порожні ворота мав Віктор Циганков, але в останній момент голкіпер врятував свою команду від розгрому.

У підсумку «Динамо» вдруге в історії перемагає румунську «Університатю» з таким же рахунком, як і у 2015 році - 2:0.