13/07/2017 14:05 1109

Олександр Хацкевич: «Гладкий та Мякушко знаходяться у пошуку нових команд»

Сьогодні на базі київського «Динамо» в Конча-Заспі відбулася презентація нового тренерського штабу, під час якої головний тренер Олександр Хацкевич розповів про завдання на новий сезон, готовність футболістів до нього та обойму гравців, які залишаться в команді.

- Початок кожного сезону завжди є хвилюючим, в першу чергу для вболівальників. Новий тренерський штаб, нові очікування, як виглядатиме команда… Ми всі – живі люди, у нас теж є нерви, ми всі переживаємо. У такого клубу, як «Динамо», завдання одне – виступаючи як на міжнародній, так і на внутрішній арені, − це перемога в кожному турнірі. Із цією метою ми ознайомили хлопців. На виконання цього завдання налаштований і наш тренерський штаб. Як воно буде – покажуть матчі, але ми провели достатньо хорошу роботу та віримо, що хлопці досягнуть цих результатів у кожному турнірі.

- Є група гравців, які знаходяться у підвішеному стані – Гладкий, Мякушко, Рибалка... Яка їх доля в команді, чи розраховуєте ви на них?

- Гладкий та Мякушко знаходяться у пошуку нових команд. Ми на них не розраховуємо. Що стосується Рибалки, то ми зараз залишили 20 футболістів, які готуються до гри за Суперкубок. Він зіграє 15 липня за молодіжну команду проти «Чорноморця», після чого повернеться до першої команди та буде з нами готуватися до гри першого туру чемпіонату України.

- У «Динамо» зараз є така тенденція – багато захисників-легіонерів. Новий трансфер – це знову легіонер – поляк Кендзьора…

- Якби ми бачили, що в нас є вихованці, які відповідають рівню першої команди, то спиралися б на них. На сьогодні у нас є перспективна молодь – ті ж Тимчик, Михайличенко. Але завдання команди – це Ліга чемпіонів, а вони ще не грали в УПЛ, тому їм треба більше ігрової практики. Акцент робиться на тих футболістів, які зможуть виконувати поставлені завдання. У будь-якої команди все починається з оборони. Футболісти, які сьогодні у нас зібрані в захисті, є достатньо кваліфікованими. За Кендзьорою слідкував і селекційний відділ, і наш тренерський штаб. Тому вибір пав на нього.

- А футболістами у лінії атаки ви задоволені? Чи дозволяє їх рівень досягати поставлених завдань?

- Коли ми починали збір, то не знали, які у Мбокані та Мораєса плани на мабутнє – залишаться вони з командою чи будуть шукати інші клуби. Але коли вони приєдналися до нас в Австрії, то сказали, що повертаються та хочуть бути частиною команди.

- Наприкінці минулого сезону Сергій Ребров казав, що після двох виграних чемпіонств для команди дуже складно знайти мотивацію. У вас залишається 95% тих самих футболістів. Чи достатньо висока у них мотивація, щоб боротися в новому сезоні?

- Якщо говорити про те, що хтось може бачити себе у інших чемпіонатах, то на сьогоднішній день у клубі ніяких пропозицій немає. Не та команда є сильною, яка виграє у кожному матчі, а та, яка після програного сезону підіймається. У цьому полягає рівень майстерності та професіоналізму. Коли ми зібралися в Австрії, я сказав хлопцям, що практично всі з них рік назад вигравали чемпіонат, а те, що було в минулому сезоні, потрібно забути. Потрібно бути сильними та довести, що це був невдалий, неприємний сезон, а від слова мотивація ми поки відмовилися. Є професійне ставлення футболістів до своїх обов’язків.

- Чи визначилися ви вже щодо основного складу команди? Який результат буде для вас прийнятним у чемпіонаті та єврокубках?

- На сьогоднішній момент, починаючи з 15-го числа, у нас матчі йдуть через три дні на четвертий та через два на третій. У нас є обойма гравців, 15-16 чоловік, які у період із 15 липня по 26 серпня будуть досягати потрібного результату. У кожному матчі буде ротація, потрібно, щоб футболісти були в тонусі. Для нас найголовніше в цей період – це результат, а саме – виграш Суперкубку України та потрапляння до основної сітки Ліги чемпіонів. А що стосується завдання на сезон, то потрібно готуватися до кожного матчу та до конкретного суперника.

- Чи спілкувалися ви вже з Андрієм Шевченком?

- Ми бачилися з Шевченком наступного дня після гри з Фінляднією, але конкретної розмови, кого він буде використовувати у збірній, не було. Ближче до вересневих матчів, думаю, розмова відбудеться. У нас хороші відносини. Думаю, він знайде час для зустрічі.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше