14/07/2017 15:55 662

​Артем Франков: «Якщо «Динамо» не допустить недооцінки суперника, то повинне пройти «Янг Бойз»

Головний редактор журналу футбол Артем Франков прокоментував для 1927.kiev.ua результат жеребкування 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, в якому «Динамо» зіграє зі швейцарським «Янг Бойз».

— Зі спортивної точки зору були суперники і по-симпатичніше, але могла випасти і «Ніцца», що було б ще гірше.

Якщо проводити паралель із грою зі швейцарськими клубами, то «Базель» - значно серйозніший суперник, за всіма канонами. А «Янг Бойз» ми, швидше за все, повинні проходити.

Досвід «Шахтаря» говорить про те, що «гірники» не пройшли «Янг Бойз» виключно через власні незрозумілі дурощі. Не знаю, що з’явилося в головах гравців донецького клубу після першого матчу, який вони виграли, але явно, що недооцінка суперника та невезіння, в певних моментах, були головними і достатніми причинами, щоб поступитися в матчі-відповіді.

Якщо «Динамо» цього не допустить, тим більше, що «Янг Бойз» став слабшим, втративши ряд провідних гравців, то кияни повинні пройти швейцарську команду.

У нас разом стартують чемпіонати, так що в цьому плані ми будемо в рівних умовах», - сказав Артем Франков нашому журналістові Миколі Тимощуку.
Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше