15/07/2017 17:29 383

Євген Гресь: «Труханов не впорався з двома попередніми матчами між «Динамо» і «Шахтарем»

Відомий футбольний журналіст - про ситуацію зі зміною арбітра сьогоднішнього матчу за Суперкубок України з Анатолія Жабченка на Костянтина Труханова.

«Із Жабченком все зрозуміло. У кожної людини є вибір, і він його давно зробив. Міг поїхати чи ні, не знаю. Буду дуже радий, якщо цей надзвичайний футбольний нахаба (90% гравців УПЛ підтвердять, що я правий) відтепер не буде псувати футбольні свята не тільки в Одесі, але і в інших містах нашої країни...

Справа в іншому. Всі так захопилися тим, що Жабченко взяв самовідвід, що забули звернути увагу на його заміну. Третій із чотирьох останніх матчів між «Шахтарем» і «Динамо» буде судити не арбітр ФІФА. Чому? З двома попередніми поєдинками він не впорався. Три розбитих носа, боязнь видаляти авторитетів і так далі. Після фіналу Кубка України до Труханова були претензії з боку обох клубів.

Мало у нас арбітрів ФІФА? Достатньо. Абдула, Можаровський, Балакін - взагалі висхідна зірка. Київська прописка? Так у «Шахтаря» вона зараз теж київська...

Втім, сподіваюся, що з третьої спроби Труханов впорається. До нього якраз ніяких претензій в людському плані ніколи і ні у кого, по-моєму, не було. Нехай тільки не боїться авторитетів. Нехай відстоїть честь заплямованого тепер уже і політикою мундира. Успіхів йому! Чекаємо гарного футболу», - написав Гресь на своїй сторінці у Facebook.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше