Феррейра відбирає у Хацкевича Суперкубок. «Шахтар» - «Динамо»: 2:0

Динамо Київ 15 Липня, 23:01 1891
Феррейра відбирає у Хацкевича Суперкубок. «Шахтар» - «Динамо»: 2:0 | 19-27
​В матчі за Суперкубок України донецький «Шахтар» взяв реванш за минулорічну поразку в Одесі.

З перших хвилин київські динамівці намагалися контролювати м’яч та позиційно вести гру, але «напоролися» на три контратаки «гірників», остання з яких увінчалася забитим голом.

На восьмій хвилині після прострілу Ісмаїлі дальню штангу замикав Феррейра: 1:0.

«Динамо» активізувалося і на 15-ій хвилині кияни могли зрівнювати рахунок. Мбокані виграв другий поверх і головою потужно пробивав по воротах, але відскок від газону був дещо засильним і м’яч пройшов над перекладиною.

Накал в матчі наростав. Команди обмінювалися моментами біля воріт. Найбільше своєю грою «біло-синім» дошкуляв Тайсон.

На 34-ій хвилині із фан-сектору «Динамо» полетіли петарди в штрафний майданчик «Шахтаря» - Андрій Ярмоленко підійшов до вболівальників, щоб заспокоїти.

Під завісу матчу, – останні 15 хвилин, кияни відчайдушно намагалися зрівняти рахунок, але на відпочинок пішли мінімально поступаючись – 1:0.

Другий тайм розпочався «холодним душем» - знову Ісмаїлі прострілив на Феррейру і захист «Динамо» не зумів завадити взяттю воріт – 2:0.

На куражі після другого голу «гірники» почали активний осад воріт «біло-синіх». Фани знову нагадали про себе – поруч з Тайсоном вибухнула пітарда, але гру це не затримало.

На 62-ій хвилині Гармаша змінив Бєсєдін і поки Артем входив у гру, Феррейра ледь не закинув м’яч «за комірець», але удар вийшов поруч зі стійкою.

Варто відзначити, що «Шахтар» протягом всього матчу виглядав свіжіше та зіграніше. Заміни «Динамо» очікуваного ефекту не дали. Плюсом є лише зароблена друга жовта для Степаненка Бєсєдіним.

Після двох стандартів Рудько вчасно вийшов з воріт, підстрахувавши Шепелєва, який віддав занадто слабкий пас. Два прекрасно виконані підкати в центрі поля від Артура – великий плюс для нього, зважаючи на рахунок гри.

Кияни активно насіли на ворота «гірників» і Сидорчук міг забивати бодай один гол, але П’ятов, який сьогодні був на висоті, перевів м’яч на кутовий.

Навіть будучи у більшості кияни не змогли забити «гірникам». Матч завершився впевненою перемогою донецького клубу, що принесло стартову поразку Олександру Хацкевичу та його тренерському штабові.

Супекубок України. «Шахтар» - «Динамо»: 2:0

Голи: Феррейра – 8, 56.

Попередження: Степененко – 28, 80, Бернард – 32, Буяльський – 45, Сидорчук – 92.

Вилучення: Степаненко – 80.

Шахтар: Пятов, Срна, Кривцов, Ракицький, Ізмаїлы, Малишев, Степаненко, Марлос, Бернард, Тайсон – Дентіньо (77), Феррейра – Ордець (87).

Запасні: Шевченко, Бутко, Ордець, Коваленко, Алан Патрік, Дентіньо, Бланко-Лещук

Динамо: Рудько, Морозюк, Віда, Хачеріді, Антунеш, Ярмоленко, Сидорчук, Буяльський – Шепелєв (79), Циганков – Гонсалес (7, Гармаш, Мбокані

Запасні: Коваль, Шепелєв, Корзун, Гусєв, Гонсалес, Бєсєдін, Кадар