Динамо Київ 15 Липня, 23:56 2995
​Віктор Леоненко: «Хацкевич «стає на ті ж самі граблі», випускаючи Антунеша в стартовому складі» | 19-27
Екс-гравець «Динамо», футбольний експерт Віктор Леоненко прокоментував для 1927.kiev.ua поразку «біло-синіх» донецькому «Шахтарю» в матчі за Суперкубок – 2:0.

— Що можна сказати після цього матчу? Добре, що є Антунеш. Олександр Хацкевич стає на ті ж самі граблі, випускаючи його в стартовому складі. Можливо, Кадар по-краще зіграв би.

Фланги в «Динамо» зникли. Де був капітан киян - не зрозуміло. У «Динамо» випала половина складу – Буяльський, Циганков і вся група атаки. Відповідно, і Мбокані випав, бо не було флангових передач. Але Дьємерсі знайшов свій момент, просто не влучив. А так – зрівняв би рахунок. Цим і хороший Мбокані, що він може забити, навіть коли немає моменту.

В «Динамо» був хороший відрізок в кінці першого тайму – приблизно двадцять хвилин гри. Могли забити. «Шахтар» віддав ініціативу. А так – дивилися, як грають «гірники».

Гра Рудька на виході? Він сам створив собі цю ситуацію разом із Шепелєвим. Але це проблеми техніки. Артур старався, скакав, кричав. Не знаю, він там ще не оглухнув від петард, кинутих зі свого же сектору, - сказав Віктор Леоненко нашому журналістові Миколі Тимощуку.