В'ячеслав Шевчук: «Заміна Гармаша — тренерська помилка»

Динамо Київ 16 Липня, 09:14 1097
В'ячеслав Шевчук: «Заміна Гармаша — тренерська помилка» | 19-27
Екс-гравець «Шахтаря», а нині експерт програми «Великий футбол» поділився враженнями після Суперкубкового матчу.
«Заміна Гармаша - це помилка тренера. Він був одним з найкращих гравців «Динамо» в атаці, завжди загрожував воротам «Шахтаря». Виступлю на підтримку тренерського штабу киян. Якби кияни забили м'яч, гра повернулася б по-іншому.
Після 60-ї хвилини «Динамо» фізично повністю здало. Ярмоленко вже взагалі не міг підключатися в атаку. Коли кияни стали грати в більшості, вони не створили жодного моменту. Хоча в першому таймі вони створили 4-5 моментів, які могли привести до забитого м'яча. У «Шахтаря» в першому таймі - один момент і один гол», — підсумував Шевчук в ефірі телеканалу «Футбол 1».