17/07/2017 11:38 556

Артем Франков: «Два заворотні сектори постаралися загидити враження від матчу за Суперкубок»

Головний редактор журналу «Футбол» - про матч за Суперкубок України між «Шахтарем» і «Динамо» (2:0).

«Як напевно написало безліч колег - перший млинець грудкою. Ну, про перший офіційний матч Олександра Хацкевича на чолі київського «Динамо». Не можу не скористатися приводом, щоб нагадати - в оригіналі ця приказка звучала як «первый блин комам», тобто ведмедям, майже священним тваринам, і не мала ніякого відношення до дебютної невдачі.

На жаль (хай вибачать мене вболівальники «Шахтаря» за цю констатацію), ком був присутній, і дуже солідний, що застряг в горлі мінімум на тиждень. Перший привід - безпорадність «Динамо», що змушує припустити, що в суботу у киян останній шанс (по-любому, функціонально вони готові краще - зараз, а ось в футбол зіграти...).

Другий - суще неподобство на переповнених трибунах. Переповнених. Трибунах. З одного і найпривабливішого боку, це блискуче досягнення Прем'єр-ліги - люблять все-таки у нас футбол і пам'ятають! Цілком допускаю, що рівно через тиждень побачу таке в Харкові - що з моїм рідним містом не роби, він наполегливо любить і ходить на футбол, тим більше не можна відпускати Одесу в цьому плані. А тим, хто скрипить з приводу обридлого протистояння «Динамо» та «Шахтаря», я раджу спробувати зібрати глядачів на матч, наприклад, «Шахтар» - «Олександрія»... У будь-якому місті, крім Олександрії, дідька лисого! І зовсім безвідносно футбольних якостей цього чудового і вселяючого повагу клубу.

На жаль, досягнення у вигляді забитого під зав'язку стадіону має звичай обертатися своєю темною стороною у вигляді неподобств, які кілька разів ставили під загрозу саме продовження матчу, а обидва клуби - під технічну поразку. Так-так, два заворотні сектори постаралися загидити враження від матчу прямо під час гри... В принципі, вийшло, хоча тут мої емоції можуть накладатися на цілком об'єктивне враження від гри.

До речі, хай поправлять мене тренери і фахівці - воротар точно не мав перехоплювати обидва простріли, з яких забив «Шахтар»? Я вже-таки не кажу про Морозюка, але я хотів би чути пару слів за Рудька!» - написав Франков в свіжому номері журналу «Футбол».

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше