17/07/2017 11:45 747

Ультрас «Динамо» кидали навіть телефони. Глава УПЛ: «Немає закону, який забороняє їм вхід на стадіон»

Перед матчем глава УПЛ Володимир Генінсон запевняв: «Ми знаємо, хто і на яке місце купив квиток. Ця людина буде нести відповідальність». Але після гри тон його висловлювань дещо змінився.

- Служба безпеки «Шахтаря» («гірники» виступали в якості номінальних господарів. - Авт.) ідентифікувала всіх, хто вибігав після матчу на поле. Але, на жаль, зараз немає такого закону, на підставі якого ми або клуби змогли б заблокувати доступ цим людям на стадіон, - сказав «Сегодня» бос УПЛ. - Можу лише сподіватися, що «Динамо» проведе серйозну роботу зі своїми вболівальниками і вже сам клуб прийме рішення, що далі робити з цими людьми. Прикро, що купка неадекватів, яка намагалася зірвати свято, компрометує всіх динамівських уболівальників. До того ж на грі було багато дітей. Вони бачать, що відбувається, і потім на цьому ростуть. І чого ми потім від них можемо чекати?

- Кількість фаєрів і петард обчислювалася сотнями. Як можна пронести на стадіон стільки піротехніки при наявності особистого огляду?

- Як правило, ультрас працюють в контакті з кимось із співробітників арени, і всі їхні «іграшки» потрапляють на стадіон заздалегідь. Ми це все знаємо, але розуміння, як із цим боротися, поки немає.

- Крім петард, динамівські ультрас на поле кинули кілька бананів, а це вже пахне расизмом...

- Такий факт мав місце. Але наскільки ми зрозуміли з повторів, банани кинули разом з фаєрами в сторону Степаненка, а не когось із бразильців. Думаю, в даному випадку динамівські вболівальники просто кидали все, що було під рукою. Після матчу ми навіть знайшли два викинутих на поле мобільні телефони. Ну якщо людям не шкода...

- Вам не здається, що питання повернення поліції на стадіони стає все більш актуальним?

- Я не прихильник повернення поліції. Є європейська конвенція, яка повинна бути ратифікована найближчим часом в Україні. Вона дасть відповіді на існуючі зараз питання: як із цим боротися і як карати порушників. Провідні футбольні країни Європи вже давно прийшли до розуміння цього, тому і була написана одна єдина конвенція для всіх. Глава ФФУ Андрій Павелко працює зараз над тим, щоб вона була ратифікована якомога швидше, щоб припинити всі заворушення на трибунах.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше