1-й тур УПЛ. Динамівці в оренді

Динамо Київ 17 Липня, 12:05 1569
1-й тур УПЛ. Динамівці в оренді | 19-27
Молоді динамівці Богдан Михайличенко, Олексій Щебетун, Павло Лук'янчук і Олександр Осман на початку сезону відправилися в оренду в інші українські клуби. Як їм вдалося розпочати чемпіонат?

Захисник Олександр Осман був відданий в оренду до кінця сезону в «Карпати», проте свій перший матч провів на лаві запасних. Львів'яни вдома зіграли внічию з «Зіркою» - 1:1.

У Запоріжжі «Сталь» сенсаційно обіграла «Зорю» завдяки єдиному голу Якиміва (0:1). У цьому матчі зіграли одразу троє орендованих динамівців. Півзахисник Богдан Михайличенко та нападник Олексій Щебетун вийшли в стартовому складі «Сталі», і якщо Михайличенко відіграв увесь матч (і «відзначився» жовтою карткою на 44-й хвилині), то Щебетун провів на полі 62 хвилини та після забитого своєю командою голу був замінений на хавбека Гора Малакяна. З іншого боку барикад діяв Владислав Калітвінцев, який залишився в оренді у «Зорі» з минулого сезону та відіграв увесь поєдинок.

Павло Лук'янчук провів усі 90 хвилин у захисті «Олімпіка» в зустрічі проти «Олександрії». Донеччани здобули перемогу з рахунком 0:2, засмутивши вже колишнього динамівця у складі «городян» - Андрія Цурікова.