«Янг Бойз»: старт у чемпіонаті перед зустріччю з «Динамо»

Динамо Київ 17 Липня, 18:53 1105
«Янг Бойз»: старт у чемпіонаті перед зустріччю з «Динамо» | 19-27
​Уже 26 липня київське «Динамо» та «Янг Бойз», що представляє столицю Швейцарії – Берн, зіграють перший матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА.

«Біло-сині» до цього поєдинку встигнуть провести три офіційних матчі – у Суперкубку України з донецьким «Шахтарем» (0:2), а також у чемпіонаті країни проти одеського «Чорноморця» (18 липня, вдома) та того ж «Шахтаря» (22 липня, на виїзді).

Що стосується «Янг Бойз», то перший офіційний матч сезону 2017/2018 рр. у них запланований на 22 липня – саме на цю дату призначено домашній матч стартового туру чемпіонату Швейцарії проти незмінного чемпіона останніх восьми років «Базеля».

Підготовку до нового сезону «молоді хлопці» розпочали 21 червня. 23 червня підопічні Адольфа Гюттера зіграли два тренувальних матчі з «Брайтенрайном» (0:1) та «Крієнсом» (0:1), причому з кожним із суперників зігравши лише по одному тайму, а з 28 червня до 6 липня провели тренувальний збір у Австрії. На тірольській землі «Янг Бойз» зіграв ще два спаринги – з австрійським «Ваккером» (3:0) та «Ахматом» із Грозного (1:4).

Повернувшись додому, команда Адольфа Гюттера взяла участь у товариському турнірі «Uhrencup-2017». У першому матчі «Янг Бойз» поступився в серії пенальті англійському «Сток Сіті» (основний час завершився внічию – 2:2), а в другому розгромив португальську «Бенфіку» (5:1), причому поступаючись у рахунку протягом першого тайму.

Найкращим бомбардиром команди у міжсезонній підготовці став Кристіан Фасснахт. Відзначимо, що півзахисник є новачком команди – минулий сезон він провів у «Туні».