Що награли в уїк-енд Шахов, Будківський та інші українські легіонери

Футбол України 17 Липня, 20:01 1467
Що награли в уїк-енд Шахов, Будківський та інші українські легіонери | 19-27
На вихідних стартував чемпіонат Польщі, і в одному з матчів взяли участь відразу три наших футболіста.

Руслан Ротань взяв участь у контрольному матчі чеської «Славії» проти французької «Ніцци». Наш півзахисник вийшов в стартовому складі пражан, які домінували протягом усієї гри і в підсумку перемогли з рахунком 4:1.

Євген Шахов зіграв у спарингу ПАОКа в Голландії, де його команда поступилася «Аяксу». Євген вийшов з перших хвилин другого тайму, після чого греки зрівняли рахунок - 2:2. Але на цьому зупинилися і поступилися - 2:4. Нагадаємо, що ПАОК є суперником «Олімпіка» в третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи.

Форвард бельгійського «Кортрейка» Філіп Будківський у другому таймі вийшов на заміну в контрольному поєдинку проти англійського «Редінга», в якому його команда відсвяткувала перемогу - 1:0.

Старт в Польщі

А тим часом в уїк-енд стартував чемпіонат Польщі. В одному з матчів взяли участь відразу три українці - Артем Путівцев, Дмитро Хомченовський і Тарас Романчук. Причому всі відіграли від дзвінка до дзвінка. Перший захищає кольори «Термаліки», яка поступилася вдома «Ягеллонії» з рахунком 0:1. Так що двоє наших співвітчизників виявилися сильнішими одного.

«Лех» з Познані, за який виступає Володимир Костевич, не зміг зломити опір новачка «Сандеції» - 0:0. Українець відіграв весь матч.