«Динамо» — «Чорноморець» — 2:1. Розпочинаємо чемпіонат з перемоги!

Динамо Київ 18 Липня, 20:53 2177
«Динамо» — «Чорноморець» — 2:1. Розпочинаємо чемпіонат з перемоги! | 19-27
У матчі першого туру чемпіонату України київське «Динамо» зіграло з одеським «Чорноморцем».

Варто відзначити, що сьогоднішній матч став 45-м в історії протистояння команд в рамках чемпіонату України.

Перший тайм команди розпочали рівносильно. Спершу ініціативою володіли моряки, згодом кияни її відібрали та почали атакувати. Небезпечні моменти були у лідерів команди, проте найкращий шанс відзначитися мав Дерліс Гонсалес.

Одесити виявились рішучішими і на 13-тій хвилині забили гол! У ворота Коваля відзначився Хобленко. Кияни знову пропустили на початку гри.

Гол одеситів погнав киян вперед. Динамівці почали активніше атакувати, Мбокані та Гармаш мали небезпечні моменти.

На 23-тій хвилині кияни зрівняли рахунок! Завдяки вдалій передачі Дениса Гармаша Володимир Шепелєв відзначився у ворота «Чорноморця»!

Вже на екваторі першого тайму динамівці мали шанс вийти вперед. Дьємерсі Мбокані не зміг реалізувати гольовий момент, проте мав дуже вигідну для цього позицію.

Друга половина тайму не відзначалась нічим особливим. Кияни намагалися атакувати та багато фолили, у той час одесити не мали небезпечних моментів біля воріт Коваля. На 36-тій хвилині Дерліс Гонсалес ефектно вдарим по воротам, проте удар був недостатньо сильним.

Андрій Ярмоленко вивів киян вперед на 42-ій хвилині! Лідер киян дуже точно пробив, м'яч пролетів між двома футболістами суперників і залетів до сітки воріт.

На перерву кияни пішли за рахунку 2:1, хоча мали шанс на останній хвилині відзначитися з кутового.

Початок другого тайму відзначився активністю киян. Хиткий рахунок не влаштовував господарів і вони усіма силами йшли в атаку. «Морякам» не вдавалися позиційні атаки, динамівці грамотно оборонялися. Замість Дениса Гармаша Олександр Хацкевич випустив Віктора Циганкова на 68-ій хвилині.

На 72-ій хвилині одесити залишилися в меншості. Каплієнко сфолив на Мбокані і отримав другу жовту картку.

Тим часом кияни провели другу заміну: замість Шепелєва вийшов Корзун.

Одесити мали досить непоганий стандарт, проте реалізувати його не змогли. Замість Мбокані на поле вийшов Артем Кравець. Динамівці намагалися атакувати, найбільше забити хотів Дерліс Гонсалес, який пробивав у руки голкіперу «Чорноморця».

Кияни володіли м'ячем, наприкінці гра перейшла у спокійніший темп.