Динамо Київ 18 Липня, 21:43 1019
Шепелєв забив дебютний гол за дорослу команду «Динамо», а Кравець зіграв за киян вперше з грудня 2015-го року | 19-27
«Динамо» у 1-му турі Прем'єр-лигі зіграло проти «Чорноморця», на полі з'явився Артем Кравець, а Володимир Шепелєв забив свій перший гол за киян.

На 22-ій хвилині матчу Володимир Шепелєв зрівняв рахунок у матчі, замкнувши передачу Гармаша, тим самим півзахисник відкрив лік своїм голам за дорослу команду «Динамо».

Також на 80-ій хвилині матчу на поле вийшов Артем Кравець, замінивши Мбокані. Таким чином, нападник зіграв за «Динамо» вперше з грудня 2015-го року. Востаннє Артем грав за киян у матчі проти запорізького «Металургу».