Битва з титаном. Маліновський - Руні - 0:1. «Евертон» - «Генк» - 1:1

Динамо Київ 23 Липня, 15:53 1679
Битва з титаном. Маліновський - Руні - 0:1. «Евертон» - «Генк» - 1:1  | 19-27
​Руслан Маліновський пішов з поля без голу, але був близький до нього.

Руслан Маліновський і його «Генк» провели серйозну перевірку готовності до сезону, провівши контрольний матч з англійським «Евертоном». Іспит був зданий бельгійцями на «добре». Вони мало в чому поступалися англійцям.

Так, на 30-й хвилині українець завдав дуже небезпечний удар, і голкіперу ліверпульського клубу Джордану Пікфорду знадобилося все його вміння, щоб відвести загрозу. До речі, Пікфорд - це майбутня зірка англійського футболу, який пройшов всі рівні юнацьких і молодіжних збірних.

Не забиваєш ти - заб'ють тобі. Через п'ять хвилин нагадав про себе Вейн Руні, який відкрив рахунок в матчі. Бельгійці зрівняли рахунок на 56-й хвилині зусиллями Бвана Саматти. Маліновський пішов з поля на 75-й хвилині, а рахунок так і не змінився. Нічия 1:1, яку Генк і Руслан можуть занести собі в актив.