​Стартуємо з перемоги. «Динамо» - «Янг Бойз»: 3:1

Динамо Київ 26 Липня, 21:30 4194
​Стартуємо з перемоги. «Динамо» - «Янг Бойз»: 3:1 | 19-27
В домашньому матчі третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів «біло-сині» впевнено переграли швейцарський «Янг Бойз»!

Зі стартових хвилин кияни почали грати першим номером. Відповіді гостей не були особливо гострими. Двічі прекрасно читав момент Коваль і переривав потенційно небезпечні простріли швейцарців.

На 15-ій хвилині Ярмоленко підібрав м’яч після зіткнення Гармаша із Нухою і потужним ударом пробив у дальній кут. 1:0.

Після пропущеного гола у діях швейцарців почала проглядатися невпевненість та знервованість. Чим згодом динамівці і скористалися.

На 34-ій хвилині Ярмоленко накрутив фон Бергена і прострілив на Мбокані, який відправив м’яч у сітку воріт. 2:0.

Під завершення першого тайму після навісу Шепелєва небезпечно пробивав Гармаш, але м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Другий тайм видався ще більш насиченим на моменти для киян. «Біло-сині» мали кілька чудових шансів, аби довести рахунок до розгромного.

Гості робили спроби пробити Коваля і мали кілька напівмоментів. Здебільшого, вони пробивали здалеку і неточно.

Під завісу першого тайму динамівці на кілька хвилин відійшли до своїх воріт, зробивши ставку на контратаки.

З виходом Циганкова на заміну «Динамо» додало в швидкості. На 85-ій хвилині Віктор та Андрій Ярмоленко вирвалися в контратаку, але простріл від Циганкова не вдався – Андрій пробив неточно. Вже за кілька хвилин Ярмоленко пробив поруч зі штангою після зміщення в центр.

Завершення видалося драматичним. На 91-ій хвилині Фаснахт відквитав один гол. 2:1

Але вже на 93-ій після вибивання Коваля від своїх воріт Гармаш переправив м'яч у сітку воріт «Янг Бойз»! 3:1

Вітаємо всіх із заслуженою стартовою перемогою і чекаємо матчу-відповіді!

«Динамо» - «Янг Бойз»: 3:1

Голи: Ярмоленко – 14, Мбокані – 34, Гармаш – 93.

Попередження: Нуху - 51, фон Берген - 72.

Огляд матчу:

Стартовий склад «Динамо»: Коваль (ГК), Шепелєв, Морозюк, Ярмоленко (К), Сидорчук, Гармаш - Буяльський (94), Віда, Гонсалес - Циганков (81), Хачеріді, Кадар, Мбокані.

Запасні: Рудько, Пантич, Циганков, Корзун, Буяльський, Бєсєдін, Кендзьора

Стартовий склад «Янг Бойз»: Балльмоос (ГК), Берген (К), Соу, Раве, Фасснахт, Ебішер - Бертоне - (62), Беніто - Лотомба (76), Нуху, Саного - Ассале (51), Мбабу, Оаро