Олександр Зінченко і «Манчестер Сіті» розгромили «Реал»

Світовий футбол 27 Липня, 10:06 2641
Олександр Зінченко і «Манчестер Сіті» розгромили «Реал» | 19-27
Півзахисник збірної України вийшов на заміну в складі «Манчестер Сіті».

«Манчестер Сіті» провів другий поєдинок в рамках Міжнародного кубка чемпіонів. Іншими словами - International Champions Cup (ICC). Після поразки від МЮ навряд чи хтось очікував від Городян такої прудкості і подібного результату в матчі проти самого «Реала», однак підопічні Хосепа Гвардіоли розгромили в Лос-Анджелесі Королівський клуб - 4:1!

Олександр Зінченко вийшов на поле на 69-й хвилині, коли МанСіті вів з перевагою в три голи (забивали Стерлінг, Отаменді і Джонс).

Олександр каші не зіпсував, але й не блиснув. Манкуніанці зуміли зміцнити свою перевагу зусиллями Діаса, і тільки на останній хвилині основного часу мадридцям вдалося забити гол престижу (Оскар).

Хто наступний?

Фантастична перемога «Манчестер Сіті»! Свій наступний і останній матч на швидкоплинному турнірі команда Пепа Гвардіоли проведе 29 липня в Нешвіллі - суперником виступить «Тоттенхем».