Динамо Київ 29 Липня, 21:24 4864
Дебют Кедзьори, хет-трик Циганкова, повернення Гусєва на поле. «Динамо» декласує «Карпати»: 5:0 | 19-27
В матчі третього туру УПЛ кияни не залишили «каменя на камені» від гостей зі Львова.

Кияни очікувано розпочали активний наступ на ворота «Карпат» з перших хвилин і вже на восьмій хвилині Андрій Ярмоленко ввірвався в карний майданчик, віддав пас на Буяльського і Віталій в дотик відправив м'яч у сітку воріт «зелених левів».

Після пропущеного гола львів'яни не довго притиснули динамівців до їхніх воріт, але відквитати гол їм не вдалося. Надалі «Динамо» прогнозовано контролювало хід матчу, а «Карпати» робили поодинокі спроби загострити ситуацію біля воріт киян, в чому їм раз-по-раз.

Під завісу першого тайму дебютант матчу Томаш Кендзьора прострілював у карний майданчик «Карпат» і захисник ледь не зрізав у свої ворота, але Мисак чудового зіграв в цьому моменті.

На старті другого тайму Гуцуляк не зміг пробити по воротах «Динамо» із вбивчої і завадив це зробити Рибасу. За цим прийшла відповідь «Динамо». Циганков відпасував на Буяльського, той на Кадара, Тамаш віддав на Циганкова і Віктор з другого дотику поклав м'яч в дальній кут. 2:0.

Вже через п'ять хвилин Мисак втретє дістав м'яч із сітки воріт. Буяльський віддав на Мбокані і конголезець майстерськи відправив кулю і ворота. 3:0

Після третього пропущеного «Карпати» «попливли» і отримали четвертий. На 60-ій хвилині Циганков на добиванні, після удару Шепелєва, головою забиває четвертий гол.

Після цього взяття воріт гра заспокоїлась. Стадіон ожив під час заміни Ярмоленка на Гусєва. Вболівальники стоячи зустріли Олега Анатолійовича.

На 83-ій хвилині Віктор Циганков зробив хет-трик, у схожій манері перегравши Мисака. 5:0

В результаті, «біло-сині» переграли «зелених левів» з рахунком 5:0, здобувши першу розгромну перемогу під керівництвом Олександра Хацкевича!

УПЛ. 3-ій тур. «Динамо» — «Карпати»: 5:0

Голи: Буяльський - 8, Циганков - 55, 60, 83, Мбокані - 59,

Попередження: Хачеріді - 71, Кадар - 75.

Огляд матчу:

«Динамо»: Рудько - Кендзьора, Хачеріді, Кадар, Віда - Корзун, Шепелєв, Ярмоленко (К), Циганков - Буяльський, Мбокані - Кравець (61)
Запасні: Бущан, Пантич, Гармаш, Гусєв, Кравець, Бєсєдін - Шепелєв (76), Гонсалес

«Карпати»: Мисак, Нестеров, Лобай, Мірошниченко, Лебеденко, Ткачук, Кльоц, Худоб'як - Аркес Бласко (65), Гуцуляк, Чачуа, Себе Рібас
Запасні: Підківка, Дебелко, Ді Франко, Виздрик, Голодюк, Бусько, Аркес Бласко