Динамівці в оренді: 3-й тур УПЛ

Динамо Київ 31 Липня, 17:16 1165
Динамівці в оренді: 3-й тур УПЛ | 19-27
Підбиваємо підсумки уїк-енду для динамівців, які розпочали сезон в оренді в інших клубах.

Троє динамівців у складі «Сталі» були близькими до створення сенсації у минулому турі, проте забитий «Шахтарем» гол на 95-й хвилині при 4-х доданих не дозволив кам'янчанам здобути нічию у поєдинку з діючими чемпіонами України - 1:2.

Богдан Михайличенко та Олександр Тимчик відіграли за «Сталь» увесь поєдинок, причому другий «відзначився» жовтою карткою за затримку вже в компенсований час. А Олексій Щебетун провів на полі 43 хвилини, після чого був замінений на Книша. Відзначимо, що рахунок у матчі відкрив екс-нападник «Динамо» Орест Кузик, який відзначається у другому турі поспіль.

Олександр Осман пропустив візит «Карпат» до Києва через умови орендного контракту, тому не став учасником розгрому львів'ян від «Динамо» - 5:0.

Приїзд «Зорі» до Олександрії завершився нічиєю, а орендований динамівець у складі луганчан Владислав Калітвінцев був замінений після 76 хвилин гри на Опанасенка, коли фінальні 1:1 на табло вже були встановлені.

А Павло Лук'янчук відіграв усі 90 хвилин у іншому нічийному матчі, «Олімпік» - «Верес», проте результативними діями не відзначився. Втім, як і всі інші футболісти на полі - 0:0. Причому гості не реалізували пенальті на останніх хвилинах.

Дмитро Хльобас разом із мінським «Динамо» переміг могильовський «Дніпро» у 16-му турі чемпіонату Білорусі - 2:1. Гості з кінцівки першого тайму грали в меншості, а український форвард провів за столичну команду повний матч.