Огляд матчів 3-го туру Чемпіонату U-21: «Динамо» у таблиці посідає 8 місце

Футбол України 1 Серпня, 10:35 1148
Огляд матчів 3-го туру Чемпіонату U-21: «Динамо» у таблиці посідає 8 місце | 19-27
Зважаючи на натужну перемогу в першому турі над «Чорноморцем» (програючи 0:2, кияни насилу виграли 3:2), можна констатувати, що старт нового молодіжного чемпіонату «Динамо» не вдався.

Свій другий матч чемпіон програв Шахтарю (0:1), у третьому не зміг подолати на своєму полі «Карпати». Наразі у таблиці він іде восьмим.

Очолює ж її другий фаворит турніру — дубль донецького «Шахтаря», який не втратив ще жодного очка.

«ВОРСКЛА» — «ЗІРКА» — 3:0

Господарі забили швидкий м’яч, проте судді його не зарахували через офсайд. «Зіркові» огризнулися, та чужого голкіпера підстрахувала поперечка. Вочевидь, не встигаючи за такою швидкоплинною грою молодиків, 27-річний новачок кропивницького клубу Марк Кастельс на 17-й хвилині після розіграшу стандарту під час метушні у власному штрафному поцілив у свої ворота.

Добити аутсайдера у другому таймі було вже справою техніки: Луценко поцілив у дев’ятку, Гасенко пробив із пенальті.

«ДИНАМО» — «КАРПАТИ» — 1:1

Обидва голи в цьому поєдинку на рахунку киян. Через півгодини гри лідер динамівської молодіжки Богдан Ледньов прострілив з правого флангу, захисники з лінії воротарського майданчика м’яча винесли, але точно на ногу півзахисникові Максиму Казакову. Капітан «Динамо» пробив влучно.

Надалі господарі могли не раз збільшити рахунок, але чудеса майстерності демонстрував у воротах Роман Підківка. А за вісім хвилин до завершення основного часу заявлений на єврокубки захисник Миколенко зрізав м’яча у свої ж ворота після прострілу з лівого краю.

«СТАЛЬ» — «ШАХТАР» — 1:6

Як і скільки потрібно забивати динамівцям яскраво продемонстрував віце-чемпіон попередньої першості. Рівно півгодини протрималися сталевари, натомість за час удвічі менший, що залишався до перерви, пропустили чотири рази. Свій єдиний гол кам’янці забили з пенальті вже за рахунку 0:5.

Дубль Юрія Глущука вивів 22-річного півзахисника на перше місце у бомбардирському реєстрі — 3 матчі, 3 голи.

«МАРІУПОЛЬ» — «ЧОРНОМОРЕЦЬ» — 4:0

Нехай не вводить в оману остаточний рахунок, приазовці забивали чітко по одному голу за тайм. Два останніх же провели у компенсовані хвилини: на 90+1 та 90+2-й. Справжнім героєм став екс-півзахисник «Шахтаря» Артур Авагімян, він пасував Горбунову, коли той відкривав рахунок, відзначився й сам, та розпочав атаку, що призвела до четвертого взяття воріт.

«ОЛІМПІК» — «ВЕРЕС» — 2:0

Абсолютний дебютант чемпіонату з Рівного не знітився перед старожилами й у двох перших турах не програв, хоча й не переміг. У третьому матчі завадили йому це зробити олімпійці. На те в них була вагома причина, про яку після матчу розповів наставник донеччан Ігор Климовський: «Хочу від чистого серця привітати Дмитра Пуди, у нього сьогодні день народження, і побажати, щоб він виріс у хорошого футболіста».

Тепер вже 19-річний півзахисник дуже старався й сам собі зробити подарунок, та забити не зумів. Зате заробив пенальті, після виконання якого капітан Касяненко й відкрив рахунок.

«ОЛЕКСАНДРІЯ» — «ЗОРЯ» — 2:2

Після першого тайму гості «горіли» 0:2, причому вже на 2-й хвилині стався прикрий авто гол. Та їхньому досвідченому керманичу Володимиру Микитину вдалося у перерві замінами змінити хід матчу.

«Другий тайм залишився повністю за нами, контролювали ситуацію, забили два голи, — розповів фахівець. — «Олександрія» грала на контратаках, могла відзначитися втретє, нас воротар врятував. Шкода, але наприкінці матчу Ярослав Герасименко зазнав травми, невдало приземлився, щось із коліном трапилося. Вимушені були його замінити, будемо обстежувати».