Динамо Київ 7 Серпня, 10:23 1424
Апеляції без меж і непризначений пенальті. Суддівський аналіз матчу «Ворскла» - «Динамо» | 19-27
Суддівський аналіз матчу «Ворскла» - «Динамо» від Мирослава Ступара.

Бригада Анатолій Абдули працювала на одному з центральних матчів 4-го туру УПЛ. Відсудили Абдула і його асистенти не ідеально, що так гарно вписалося в картину цілого туру. Розповідає експерт, екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар.

- Матч виявився достатньо напруженим. Анатолій Абдула судив у властивій для себе манері. На 52-й хвилині при стандарті була подача до штрафного майданчика «Ворскли», де Шарпар навмисно руками розвернув Гармаша. Абдула епізоду не бачив, хоча з боку Шарпара відбувся бійцівський прийом і формально це порушення правил тягнуло на одинадцятиметровий удар.

З боку динаміців було багато емоцій. Наприклад, Хачеріді та Віда дуже часто розмахували руками, не погоджуючись з діями Абдули. Хоча в тих моментах арбітр вчиняв вірно. Тут питання до командної дисципліни. Такі часті апеляції не повинні мати місця. Крім того, гравці «Динамо» не реагували на зауваження, тому Хачеріді, наприклад, отримав свою жовту карточку у спину, – відзначив Мирослав Ступар.

Анатолий Абдула (Арбитр)

Треба згадати момент на 88-й хвилині, коли виникла незначна конфронтація і Буяльський з Пердутою отримали по жовтій карточці. «Динамо» виконувало штрафний, пішла подача, Ткаченко вийшов на перехоплення, невдало відбив м'яча, той влучив Матвієнкові у руку, а вже потім Микола виніс його подалі за межі штрафної зони. Динамівці знову апелювали, хоча підстав для одинадцятиметрового тут не було. Тут був «неочікуваний м'яч».

Не зовсім вдало діяв асистент Холодинський, помилково зафіксувавши офсайд у Ярмоленка на 76-й хвилині, а згодом зафіксувавши порушення правил в моменті боротьби «плече в плече» Матвієнка з Ярмоленком, – підсумував експерт.

Зазначимо, що матч 4-го туру чемпіонату України між «Ворсклою» та «Динамо» завершився з рахунком 0:0.