Подія футбольного дня. Суддівство матчу «Зірка» - «Верес»

Футбол України 7 Серпня, 11:52 932
Подія футбольного дня. Суддівство матчу «Зірка» - «Верес» | 19-27
Про суддівство матчу «Зірка» - «Верес» Ігоря Пасхала.

Арбітр матчу «Зірка» - «Верес» мусив прийняти кілька важливих рішень. І деякі з цих рішень вплинули на результат матчу. Команда з Рівного здобула свою дебютну перемогу в УПЛ (3:1), а «Зірка» залишилася ні з чим. Хоча могла претендувати на пенальті. Розібратися з суддівством допоміг експерт, екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар.

- Не можна сказати, що Ігор Пасхал провів матч бездоганно. Арбітром були прийняті декілька спірних рішень, а декілька епізодів залишилися без уваги.

Зирка - Верес

На 59-й хвилині Есеола з правого краю наздоганяв м'яча біля лінії воріт, Бандура вийшов з рамки і своєю ногою зачепив ногу суперника. Есеола завалився на газон, а Ігор Пасхал не прийняв ніякого рішення. Не призначив одинадцятиметрового, але і не зафіксував симуляцію. Хоча симуляцією це падіння й не було. До слова, можна пригадати матч «Динамо» - «Чорноморець», коли Юрій Грисьо в аналогічному епізоді не призначив пенальті за фол Кадара проти Зубейка .

Вилучення Качараби – доволі формальне. Грубий підкат ззаду проти Федорчука і жовта карточка за нього (63-я хвилина) – не обговорюється, а на 81-й хвилині Качараба зірвав небезпечну атаку і отримав друге попередження. Але у Сергійчука не було перспектив виходу один на один, адже шлях нападникові перекривав інший захисник. Тому друга жовта для Качараби – формальна.

Качараба став героєм ще одного епізоду. У першому таймі Тарас, захищаючи власні ворота, зіграв у підкаті проти опонента. Зіграв у м'яч, але, підіймаючись з газону випадково торкнувся м'яча рукою. Підстав для одинадцятиметрового тут не було, адже Качараба рукою зіграв випадково, – сказав експерт.