Огляд матчів 4-го туру Чемпіонату U-21: «біло-сині» нарешті перемагають

Футбол України 7 Серпня, 12:58 917
Огляд матчів 4-го туру Чемпіонату U-21: «біло-сині» нарешті перемагають | 19-27
Двома бойовими нічиїми дебютантів і домашнім розгромом «Чорноморця» запам’ятається звітний тур молодіжної першості країни.

Вже у стартовому матчі «Маріуполь» зіпсував настрій одноособовому лідеру «Шахтарю», «Верес» відібрав на виїзді очко у більш досвідченої «Зірки», а «Олександрія» позловтішалася над моряками в Одесі.

«ШАХТАР» — «МАРІУПОЛЬ» — 2:2

Не маючи змоги задіяти у матчі перших команд, тренери азовців віддали до дублю цілу групу гравців, що належать донецькому клубу. За іронією долі вони й зробили гірникам підніжку: «Маріуполь» став першою командою, хто відібрав очки у фаворита. В першому таймі феєрили виключно господарі: забивши з пенальті, невдовзі вони обов’язково отримували червоні картки. Тож, до перерви два гола Піхальонка, два вилучення. По перерві два вихованці Академії «Шахтаря» Артур Авагімян і Сергій Болбат засмутили майже «рідний» клуб.

«КАРПАТИ» — «СТАЛЬ» — 4:0

На відміну від першої команди, дублери-«сталевари» поки що не дивують суперників і болільників. В активі лише одно очко, у Львові сталася вже третя поразка. Як наслідок — останнє місце в таблиці. «Залишився дуже задоволений ставленням футболістів до гри, — відзначив керманич галичан Олександр Чижевський. — Адже спека 34 градуси, та в другому таймі ми навіть додали, й перебігали суперників. І ще забили два голи».

«ЗІРКА» — «ВЕРЕС» — 0:0

Маючи у складі більш досвідчених виконавців, кропивничани начебто перебували в ролі фаворитів. Та абсолютний дебютант турніру виказав неповагу до господарів. Більше того, наприкінці матчу «Верес» перебував у чисельній більшості, та не зміг нею скористатися. «Зірці» ж потрібно негайно щось робити з нападом, адже вона залишається єдиною командою, хто не забив у чемпіонаті ще жодного гола.

«ЧОРНОМОРЕЦЬ» — «ОЛЕКСАНДРІЯ» — 0:4

Третім з кінця, без жодної перемоги йде в таблиці одеська молодіжка. Ось тільки поразка від олександрійців вдвічі болючіша, бо стала другою поспіль з таким рахунком (у минулому турі було 0:4 в Маріуполі), та ще й вдома. Ще в першому таймі гості відзначилися двічі, у другому добивали суперника, який із 61-ї хвилини грав вдесятьох. Старший тренер переможців Андрій Купцов також поскаржився на 40-градусну спеку й дуже зворушливо віддав належне своїм підопічним: «Я схиляюся перед гравцями».

«ЗОРЯ» — «ОЛІМПІК» — 1:0

Як, до речі, і «Олександрія», луганці залишаються у квартеті команд, які в новому чемпіонаті ще не програвали. Після двох поспіль нічиїх, «Зоря» мінімально переграли донеччан. «У першому таймі наші гравці багато не допрацьовували, великі питання до них, добре, що воротар надійно зіграв, — пояснив наставник «Олімпіка» Ігор Климовський. — По перерві ми переламали гру, заміни нас посилили, та не дотиснули».

«ВОРСКЛА» — «ДИНАМО» — 0:1

Після двох невдалих турів без перемог (поразка й нічия) чемпіон нарешті виграв. Та три очки далися вкрай важко, єдиний гол гості провели лише на 87-й хвилині, відзначився Назарій Русин. «Хороша перемога, вольова, — відзначив старший тренер «Динамо» Юрій Мороз. — Нам сьогодні більше пощастило, ми більше хотіли, хоча моменти були в обох команд. Та в одному з них Русин добре розібрався й забив вирішальний гол».