11/08/2017 09:49 549

Інтрига футбольного дня. Чи здатне «Динамо» зібрати стадіон?

Якою буде відвідуваність матчу «Динамо» - «Зірка»?

«Динамо» ризикувало провести матч проти «Зірки» без глядачів і на резервному стадіоні. Проте обійшлося. Киянам вдалося уникнути (чи відтермінувати?) покарання щодо порожніх трибун, а історія з заборгованістю НСК «Олімпійський» виявилася трохи перебільшеною. Відтак, о сьомій вечора на найбільшій футбольній споруді країни «Динамо» зіграє черговий матч чемпіонату.

Розклади перед поєдинком зрозумілі. «Динамо» – великий фаворит, який трохи заборгував своїм вболівальникам. Кияни повинні помститися не лише особисто «Зірці» (за останню поразку у чемпіонаті), але й перепросити за невиразний результат у поєдинку з «Ворсклою». До того ж, не загоїлись рани і після «Янг Бойз».

НСК Олимпийский

А ось якою буде ситуація на трибунах – це запитання. Вболівальники «Динамо» дуже чуттєві. Вони дуже гостро реагують на результати і їхній настрій визначається настроєм команди. В останньому сезоні в якості тренера «Динамо» Сергій Ребров втратив зв'язок з вболівальниками. Команда чимало матчів проводила в пустинній атмосфері, але Олександр Хацкевич спробував повернути довіру. Перші кроки (домашня гра з «Янг Бойз», перемога над «Шахтарем»), були вдалими, а далі… Далі були підривна поразка у Швейцарії і нелогічний, але гнітючий результат у Полтаві.

Не встигли цеглини охолонути після останньої пожежі, а градус напруги піднявся знову. «Динамо» мусить розпочинати все спочатку, повертаючи довіру вболівальників кропіткою працею. Така футбольна доля: сьогодні ти переміг – тебе обожнюють; завтра програв – проклинають. Велика цінність – бути з командою і в радості, і в горі...

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше