Два різних тайми. «Динамо» — «Зірка»: 3:0

Динамо Київ 11 Серпня, 20:59 3086
Два різних тайми. «Динамо» — «Зірка»: 3:0 | 19-27
Київські динамівці забили три голи в другому таймі матчу із «Зіркою», після «сухої» першої половини гри, що дозволило розгромно перемогти суперника, який минулого року відібрав очки у «біло-синіх».

Перед стартовим свистком київське «Динамо» привітало свого легендарного гравця Андрія Бібу з 80-річчям.

Перша половина гри пройшла в неквапливому темпі. «Зірка» грамотно захищалася, перекривала вільні зони і вичікувала на свій шанс. Забивати у ворота киян гості шансів не мали. В свою чергу, «біло-сині» мали два хороші моменти – у Циганкова і один прекрасний, 100% у Ярмоленка, але Андрій перемудрував і в моменті, коли йому потрібно було просто «класти» м’яч в дальній кут, намагався накрутити чергового захисника «Зірки».

На останніх хвилинах першого тайму за «Зірку» зіграла перекладина. Після закидання від Сидорчука, Циганков скинув під удар і Ярмоленко потужно пробив у ближню дев’ятку. На жаль, постріл «облизав» поперечку воріт і пішов у аут.

Другий тайм стартував з голу Мбокані. На 48-ій хвилині Дьємерсі після скидання від Гармаша головою відкриває рахунок у матчі. 1:0.

Згодом Дерліс Гонсалес після закидання Ярмоленка вийшов «на побачення» з Пастом, але йому забракло точності при пробитті.

На 72-ій хвилині Паст знову врятував свої ворота, після удару Мбокані, який буквально розстрілював ворота гостей на добиванні. Але вже через чотири хвилини голкіпер «Зірки» витягував м'яч із сітки. Гонсалес заробив пенальті, який впевнено реалізував Ярмоленко - 2:0.

Третього гола довго чекати не прийшлося. Через дві хвилини Ярмоленко робить дуль, після чудового навісу від Гармаша. 3:0

Варто відзначити Дениса Гармаша, який чудово увійшов у гру. Був дуже активним і віддав дві результативні передачі, а на 80-ій хвилині міг і забивати, але його постріл, фактично по пустих воротах, пройшов вище.

Бодай один гол міг відквитати Есеола, який з гострого кута пробивав Коваля, але його уда вийшов неточним.

В результаті, після нулів на табло після першої половини гри, кияни відвантажили три м'ячі у ворота «Зірки»: 3:0.

УПЛ. 5-ий тур. «Динамо» - «Зірка»: 3:0

Голи: Мбокані - 4, Ярмоленко - 76 (пен),

Попередження: Цюпа - 43, Шепелєв - 86.

«Динамо»: 35.Коваль, 9.Морозюк, 10.Ярмоленко (К), 15.Циганков - Шепелєв (77), 16.Сидорчук, 25.Гонсалес, 29.Буяльський, 34.Хачеріді - Гармаш (46), 44.Кадар, 70.Мбокані - Кравець (81), 94. Кендзьора.

Запасні: 1.Бущан, 4.Пантич, 8.Шепелєв, 19.Гармаш, 20.Гусєв, 22.Кравець, 40.Шапаренко.

«Зірка»: 44.Паст, 7.Драченко (К), 8.Полегенько, 9.Есеола, 20.Фатєєв, 21.Загальський, 27.Дришлюк - Кастельс (84), 45.Пепе Сесе, 55.Ковальов, 77.Чичиков - Прядун.(61), 93.Цюпа.

Запасні: 41.Льопка, 6.Кастельс, 19.Оганесян, 22.Гедж, 23.Маткобожик, 28.Панфілов, 29.Прядун.