11/08/2017 21:26 4475

Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Наставник київського «Динамо» відповів на питання журналістів після перемоги над кропивницькою «Зіркою» (3:0).

- Погода сьогодні внесла корективи у наші дії в першому таймі. Оборонятися в таку погоду легше. Чим швидше буде рухатися м’яч, тим швидше будуть рухатися гравці. «Зірка» швидко переходила в оборону, нам було складно створювати моменти. У таких матчах гра йде до гола. Ярмоленко на 6-й хвилині все зробив здорово, чому не пробив – треба спитати у нього. Такі моменти треба реалізовувати. А коли ми забили, то у «Зірки» почали з’являтися вільні зони. У другому таймі ми почали швидше грати вперед і cтворювати моменти.

- Чому після перерви був замінений Хачеріді? Вихід Сидорчука в центрі оборони – це вимушений хід чи награна ситуація?

- Вихід Сидорчука в обороні – це вимушений хід. Хачереді попросив заміну, підвернувши гомілкостоп. Тяжкості травми ми поки не знаємо. Я спитав у Сергія, чи зможе він зіграти на цій позиці, нам все одно більше треба було робити акцент на атаку. Гармаш перейшов на позицію Сидорчука. Він зіграв досить надійно та впевнено. Але це тільки в цій грі.

- Із чим пов’язана відсутність Віди?

- Він зараз у стадії переговорів. Клуб зробив йому пропозицію, і зараз рішення залежить тільки від нього.

- Ярмоленко в центрі нападу – це варіант під «Зірку» чи ви розглядаєте його й надалі?

- Після гри в Полтаві за ефективністю гри Гармаш був на останньому місці. Ярмоленко – це не під «Зірку» точно. Виконуєш вимоги, забиваєш голи – граєш далі. Не забиваєш, не залежно від віку – сідай, доводи і чекай свого шансу.

- Наскільки ви задоволені грою Морозюка зліва?

- Це не його позиція, він увесь час прибирав м’яч під ліву ногу, цю ногу перекривали. У першому таймі грав дуже низько, з опаскою, але у другому ми внесли корективи, підказали, і від нього пішла гострота.

- Як ви оцінюєте шанси «Динамо» з такою грою в Португалії проти «Марітіму»?

- 50/50.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше