12/08/2017 12:49 444

Віктор Леоненко: «Сабо думав, що в мене травми через пиво»

​Експерт програми Великий футбол і колишній гравець Динамо Віктор Леоненко розповів про алкоголь в футболі й стосунки з Йожефом Сабо.

«Мілевський? Я до нього нормально ставлюся. Артем – хороший хлопець, не підлий, а це вже багато значить. Але його, на мою думку, зіпсували друзі, оточення. Алієв? Ні, не він. Там вистачало інших людей, з якими він тусувався. В юності Мілевському потрібно було ще багато чому вчитися, але він пішов іншим шляхом. А зараз його агент пише, що Артема, як і Коноплянку, півсвіту хоче бачити у себе в команді, а на ділі – Тосно та брестське Динамо.

Сабо часто говорив, що загули Алієва і Мілевського в порівнянні з Леоненком – просто дитячий садок? Так, я часто це чув. У жовтні планую випустити книгу. Людина, яка її пише, постійно звертається до архіву, нагадує, що Сабо про мене говорив. Та й не тільки він. Що на ділі? Сабо мене взагалі жодного разу п'яним не бачив. По-перше, не особливо люблю фотографуватися на відпочинку, тим більше тоді не було куди викладати фото. По-друге, я завжди контролюю, скільки випиваю. Вважаю цілком нормально трохи відпочити після гри. Але не виставляти це напоказ. По-третє, при цьому особисто я три рази врятував Сабо від звільнення. А подробиці дізнаєтеся з книги. Взагалі, багато чого дізнаєтеся: про Сабо, Фоменка, Онищенка. Здається, восени багато себе погано почуватимуть. До слова, пропонував всім дати коментарі, і Реброву, і Суркісу в тому числі. Кажу: напишемо все, що хочете. Вони вважали це непотрібним, зайняті дуже.

За що ж Сабо мене не любив? Чому не любив? Навпаки. Він навіть говорив Суркісу: «Якщо Леоненка не буде на поле, я за результат не відповідаю». Скаженів, коли перед півфіналом одного з Кубків Співдружності суддя мені сказав: «Ти в фіналі грати не будеш». А потім в одному з епізодів показав жовту картку, через яку і пропустив вирішальний матч. Сабо кричав: зіпсували фінал! Я не мав права отримувати попереджень. Та й травмуватися було не варто – відразу починалися крики. Сабо ж думав, це у мене через пиво травми.

Загалом, багато було ось такого – смішного, дурного, дитячого. Суркіс говорив, що я алкоголік. Ну і нехай. Я не заперечую, що пив і п'ю. Просто знаю, коли і скільки. А то деякі думають, що я п'яним і на телебаченні виступаю. Точно так же говорили, що мене ніхто не хотів купувати із зарубіжних клубів – це брехня», – сказав Леоненко в інтерв'ю білоруському виданню Пресбол.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше