12/08/2017 20:36 638

Війна посеред війни: Чому «Родичі» з «Динамо» зупинили фанатське перемир'я

Напередодні біля НСК «Олімпійський» після поєдинку «Динамо» - «Зірка» (3:0) ультрас киян «Родичі» та одеська «Сегедка» влаштували «махач».

Нагадаємо, що після поєдинку 5-го туру чемпіонату України «Динамо» - «Зірка» фан-угрупування киян та одеського «Чорноморця» влаштували бійку.

В оприлюднених позиціях, представники ультрас «міряються» перемогою «хто кого». Висловлюють претензії щодо місця «махачу», хто кого погнав і того кому «допомогли» поліцейські.

Цьогo тижня «Родичі» припинили фанатське перемир'я, про яке всі українські ультрас домовилися ще три роки тому - через війну. «Родичі» вирішили оголосити війну одеситам, які, за словами киян, продовжують підтримувати дружні відносини з російськими фанатами. Формально мотив - одесити продовжують регулярно спілкуватись з фанатами московського «Спартака» і «Родичі» не хочуть цього терпіти.

Чи варто було «Родичам» з «Динамо» зупиняти перемир'я? Родичів вже засудили більшість представників українських ультрас. Мовляв, фанатські бійки зупинили через українсько-російську війну. А оскільки бойові дії тривають і наші хлопці, серед яких чимало представників ультрас, і надалі гинуть на Донбасі, то потрібно бути згуртованими. Тому і фанати в своїй більшості тут одностайні.

Що ж до «кузьми», то для них вчорашні події в центрі столиці і взагалі стали шоком. Оди, які вони співали ультрасам, які в авангарді захищали країну в останні три роки, миттєво відійшли в забуття. Зараз інакше, як «дикунами» їх не називають. Але окрім усього є ще одне важливе питання. Кому вигідна така картина побоїща в серці столиці України? Відповідь очевидна. Як і те, що, мабуть, «Родичам» з відкопуванням «сокири війни» потрібно було зачекати.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше