Динамівці в оренді: рятувальний гол Калітвінцева, корисність Хльобаса

Динамо Київ 14 Серпня, 15:47 1066
Динамівці в оренді: рятувальний гол Калітвінцева, корисність Хльобаса | 19-27
Підбиваємо підсумки уїк-енду для динамівців, які виступають в оренді в інших клубах.

Ігровий уїк-енд для орендованих динамівців розпочався на київській «Оболонь-Арені», де «Сталь» приймала «Ворсклу». Із трьох представників «біло-синіх» у складі «Сталі» зіграли двоє – Олексій Щебетун не потрапив до заявки на матч. А ось Богдан Михайличенко та Олександр Тимчик провели всі 90 хвилин, проте їх команда поступилася з рахунком 0:1, пропустивши прикрий гол у компенсований час.

Набагато кориснішим був для свого клубу Владислав Калітвінцев, який приніс «Зорі» першу перемогу в сезоні. Його гол на 76-й хвилині в гостях у «Вереса» дозволив луганчанам вивезти зі Львова три очки.

Не зіграли в 6-му турі УПЛ Олександр Осман і Павло Лук᾿янчук – перший був відсутній у заявці «Карпат» на матч із «Маріуполем» (3:0 на користь південної команди), а другий провів увесь матч проти «Чорноморця» на лаві запасних «Олімпіка» (перемогу святкували одесити – 1:0).

Дмитро Хльобас допоміг мінському «Динамо» вибороти перемогу в матчу 18-го туру чемпіонату Білорусі проти «Торпедо-БелАЗ» − 1:0. Саме після удару українського нападника на 83-й хвилині його одноклубник Кийко зіграв на добиванні та забив вирішальний гол у поєдинку. При цьому Хльобас вийшов на заміну за 25 хвилин до гольового моменту.