Огляд матчів 5-го туру Чемпіонату U-21: «біло-сині» здобули розгромну перемогу

Динамо Київ 15 Серпня, 10:46 882
Огляд матчів 5-го туру Чемпіонату U-21: «біло-сині» здобули розгромну перемогу | 19-27
Масою «специфічних» футбольних епізодів запам’ятається звітний тур.

П’ять вилучень, один автогол і один нереалізований пенальті — такий «здобуток» дюжини молодіжних команд кращих клубів країни. Хоча були й «чисті», якою, зокрема й стартував ігровий уїк-енд.

«ДИНАМО» — «ЗІРКА» — 6:0

Майже напевно чемпіон подолав би аутсайдера і без сторонньої допомоги, та вона все ж прийшла з першої команди в особах перевірених рівнем УПЛ Рибалки, Корзуна, Пантіча та Бєсєдіна. Внесок Артема, до речі, був чи не найсуттєвішим — два голи. Хоча до його першого влучного пострілу на 9-й хвилині, господарі вже вели у рахунку 2:0.

«ОЛІМПІК» — «ЧОРНОМОРЕЦЬ» — 0:3

Блискучим виявився дебют Олексія Чистякова на посаді старшого тренера одеської молодіжки. У своєму першому ж матчі він здобув для Чорноморця першу перемогу у нинішньому чемпіонаті. Вилучення півзахисника дончан Дмитра Пуди сталося вже за рахунку 0:2, втретє олімпійці пропустили від свого. «Хлопці дуже зраділи перемозі, я їх вітаю, — поділився враженнями від дебюту наставник гостей. — Тим більш, здобули її на виїзді, на штучному газоні. У нас було завдання: зіграти ззаду на нуль і стримати Хомутова, він забивав ще Дніпру U-19, який я донедавна очолював. Вдалося, всі задоволені».

«ОЛЕКСАНДРІЯ» — «ШАХТАР» — 1:1

Попередні чотири тури підопічні Андрія Купцова пройшли без поразок, майже годину вони обігрували й «Шахтар»: на 18-й хвилині відзначився Вадим Вітенчук. Два подальших вилучення на перебіг подій особливо не вплинули, та ближче до кінця поєдинку господарі, за словами їхнього тренера, втомилися, не добігли, і Юрій Глущук рахунок зрівняв. Забивши, до речі свій четвертий гол, і ставши одноосібним лідером бомбардирських перегонів. А на 95-й хвилині залишив свою нову команду у меншості Сергій Чоботенко, про безкоштовний перехід якого із Динамо до Шахтаря напередодні так багато говорили й писали.

«СТАЛЬ» — «ВОРСКЛА» — 0:1

І тут не обійшлося без червоної картки, і вона таки вплинула на результат. На 68-й хвилині вимушено пішов з поля нападник сталеварів Артем Хоцяновський, та його партнери героїчно відіграли на нуль 90 хвилин основного часу. А ось на першій же компенсованій пропустили: Назарій Муха, що вийшов на заміну у другому таймі, приніс гостям три очки.

«ВЕРЕС» — «ЗОРЯ» — 1:0

По 45 хвилин відіграли в матчі обидва голкіпери рівненців — Богдан Когут і Дмитро Фастов, та жоден не дав відзначитися дублерам «Зорі». Відзначимо, й 67 хвилин Едгара Капарроса — 20-річний новачок «Вереса» проходить адаптацію у дублі, адже за словами керманича першої команди Юрія Вірта, іспанець взятий клубом на перспективу. А гол на 86-й хвилині забив його український ровесник Дмитро Гаврилюк, який десятьма хвилинами раніше вийшов на заміну.

«МАРІУПОЛЬ» — «КАРПАТИ» — 2:2

Судячи з усього, нарешті повністю відновився після травми талановитий новачок приазовців Андрій Борячук. Форвард, що виступає на правах оренди, а належить донецькому «Шахтарю», відкрив рахунок. Через кілька хвилин господарі мали його подвоювати, та не реалізували пенальті. Розплата прийшла на 49-й та 61-й хвилинах, і ось вже гості ведуть перед. Виручив той таки Борячук — автор дублю.