Огляд матчів 2-го туру Чемпіонату U-19: дуель принципових суперників

Динамо Київ 15 Серпня, 12:20 829
Огляд матчів 2-го туру Чемпіонату U-19: дуель принципових суперників | 19-27
Вже у другому турі календар підкинув вболівальникам подарунок.

Ідеться про двобій Динамо й Шахтаря. Кияни розпочали новий турнір у чемпіонському ранзі, гірники із бронзовими медалями, судячи із підсумку першої дуелі, розклад сил не змінився — динамівці виявилися сильнішими. З-поміж інших результатів виділяються звитяги дебютантів: Маріуполь знову не програв, а Верес здобув перше очко.

«СКАЛА» — «ЗОРЯ» — 1:0

Несподівано розгромно програвши в першому турі, стрийська команда реабілітувалася вже в наступному матчі. При цьому переможний, як виявилося, гол було забито ще на 4-й хвилині й відтоді аж до фінального свистка суперники марно намагалися змінити рахунок. «На мій погляд, заслужено виграли, — поділився враженнями керманич «Скали» Олег Лутков. — У нас було більше гольових моментів. Звісно, старалася вся команда, але нам дуже допомогли Ісаєв і Челядін».

«ВЕРЕС» — «АРСЕНАЛ» — 2:2

Двічі у рахунку вели гості з Києва, та обидва рази дебютанту вдавалося відігратися. Другий гол рівненці провели на 77-й хвилині, та на більше не спромоглися, хоча час дозволяв. Таким чином, «Верес» здобув перше історичне очко у Прем’єр-лізі чемпіонату U-19. Адже у першому дивізіоні він виступав минулого сезону, й був там міцним середняком.

«ДИНАМО» — «ШАХТАР» — 2:0

Проблеми гірників розпочалися на 75-й хвилині, коли наставник динамівців Ігор Костюк випустив на заміну 17-річного півзахисника Вадима Мащенка. До того часу рахунок тримався 0:0, особливо небезпечних моментів було обмаль, і гра, як кажуть, йшла до голу. Його й забив Мащенко після ювелірного пасу Цитаішвілі вже через дві хвилини перебування на полі. На четвертій компенсованій Вадим оформив дубль, добивши «Шахтар».

«ОЛІМПІК» — «МАРІУПОЛЬ» — 0:0

Увесь перший тайм команди витратили на розвідку, і голами не потішили. Та незадовго до перерви дончани дали гостям фору: червону картку заробив 17-річний хавбек Нечаєв. Утім, маріупольці «допомогою» не скористалися, хоча й заробили свій четвертий турнірний бал у чемпіонаті. «Друга жовта картка, як і перша, цілком заслужена, гравець стрибнув ззаду, — відзначив наставник «Олімпіка» Руслан Уманець. — Тож до суддів — жодних претензій. Прикро, що вилучення перекреслило весь план на гру, але добре, що хоч без травми обійшлося».

«ВОРСКЛА» — «СТАЛЬ» — 2:1

Насиченим подіями виявився двобій полтавських та кам’янських юніорів. Господарі мали вийти вперед ще на 21-й хвилині, та не реалізували пенальті. Натомість через десяток хвилин вдало використали стандарт, відзначився Дмитрієв. «У перерві попросили хлопців якісніше зіграти в атаці, та не все виходило, ще й нелогічний гол пропустили, — зізнався очільник «Ворскли» Вадим Мандрієвський. — Гра пішла нервова, та нас заміни підсилили, дотиснули суперника і взяли заслужені три очки».

«КАРПАТИ» — «ЧОРНОМОРЕЦЬ» — 1:0

До Львова одеську молодь привіз новий наставник: замість Олександра Спіцина «Чорноморець» U-19 тепер тренує його тезка Горобець. Дебют не вдався, моряки поступилися. Аж надто хотіли перемогти львів’яни, адже вони також під орудою нового керманича Андрія Тлумака проводили перший домашній матч на легендарній «Україні». Долю трьох очок вирішив влучний удар Остапа Малашевського на 33-й хвилині.

«ЗІРКА» — «ОЛЕКСАНДРІЯ» — 0:2

Хоча олександрійці вважалися у цьому матчі господарями, поєдинок (за обопільною згодою сторін) проходив на рідному для них КСК ГОЛовківський у селі Головківка. Номінальні гості не пошкодували фактичних прибульців із обласного центру: на 32-й Азовський і на 71-й Хрієнко забили по голу, які відправили зіркових на останнє місце в таблиці.