Футбол України 15 Серпня, 14:26 879
Комітет арбітрів ФФУ: Срна не отримав попередження за симуляцію, а Коваленко - видалення за грубі фоли | 19-27
Комітету арбітрів ФФУ розбирає спірні моменти матчу 5-го туру чемпіонату України між «Олександрією» та донецьким «Шахтарем» (1:2).

5-й тур. Матч “Олександрія” - “Шахтар”

17 хв. Недоцільне застосування марної переваги у центрі поля. Чітке порушення гравця № 22 команди господарів у підкаті проти гравця № 33 команди гостей. В цьому випадку краще зафіксувати ШУ на користь команди гостей та зупинити гру.

27 хв. Відсутнє попередження гравцю № 33 команди гостей за симуляцію. При мінімальному контакті той вирішує пірнути в демонстративній манері на межі штрафної площі. Застосоване усне зауваження є недостатнім, проте ЖК, щоб покарати порушення, є обов’язковою.

29 хв. Було пред’явлено правильно ЖК гравцю № 6 команди гостей за зрив перспективної контратаки, що було перервано нападом на суперника, гравця № 22 команди господарів.

37 хв. Правильна оцінка з боку АА № 1 шляхом застосування техніки “flag down” (прапорець внизу) тому, що поза грою не було. М’яч повертається назад через хибні дії на другому поверсі з боку гравця № 31 команди гостей і тому нападники команди господарів знаходяться у положенні, що не підлягає покаранню.

40 хв. Правильне призначення ШУ на користь команди гостей, з якого “народжується” гол, що зрівнює рахунок. Гравець № 18 команди господарів здійснює затримку за футболку гравця № 44 команди гостей, розбалансовуючи його і зупиняючи тим самим його просування уперед.

44 хв. Правильне рішення тримати прапорець внизу з боку АА № 2, який є сконцентрованим та застосовує техніку “чекай та дивись” щодо положення гравця № 10 команди гостей під час перспективної атаки.

45’+1 хв. ЖК було пред’явлено правильно гравцю № 4 команди гостей за перешкоджання шляхом блокування просування гравця № 22 команди господарів при перспективній контратаці.

48 хв. АА № 1 підняв прапорець правильно через поза грою гравця команди гостей, який повертається зі свого початкового неправильного положення, щоб поборотися за м’яч.

54 хв. ЖК було пред’явлено правильно гравцю № 33 команди гостей за демонстративний протест проти технічного рішення АА № 1, що було спрямоване проти нього. Застосування недозволених образливих рухів.

57 хв. ЖК було пред’явлено правильно гравцю № 11 команди гостей за неспортивну та образливу поведінку у відношенні офіційної особи матчу, АА № 1, за рішення, що було спрямоване проти нього. Нестерпна поведінка, що потребує покарання.

58 хв. ЖК було пред’явлено правильно гравцю № 74 команди гостей, який скоює порушення у підкаті з ударом по ногах гравця № 9 команди гостей, і потім скоює інше порушення у ноги суперника, гравця № 22 команди господарів. Було правильно винести два попередження поспіль.

60 хв. З відео, яке є у розпорядженні, не вдається чітко побачити контакт між гравцем № 10 команди гостей та гравцем № 2 команди господарів. З динаміки, здається, що йдеться про випадковий контакт, а не навмисний, і вже точно не йдеться про агресію.

63 хв. Правильне застосування переваги для гостей та винесення згодом, після закінчення епізоду, ЖК гравцю № 44 команди господарів за порушення скоєне проти суперника при контратаці команди гостей.