Перед грою з «Динамо» «Рієка» зіграла внічию з «Грасхопперсом»

Світовий футбол 25 Січня, 12:57 775
Перед грою з «Динамо» «Рієка» зіграла внічию з «Грасхопперсом» | 19-27
Третій суперник київського «Динамо», проти якого наша команда проведе контрольну зустріч 26 січня ФК «Рієка» (Хорватія) перед матчем з «біло-синіми» зіграв внічию в Марбельї 1:1 зі швейцарським «Грасхопперсом».

Хорвати ледь не перемогли, відкривши рахунок на 69-й хвилині зусиллями Івана Крстановича (на фото). Однак за хвилину до закінчення основного часу «коники» зрівняли становище сторін завдяки точному удару з пенальті Салатича.

Підопічні Матьяжа Кека провели зустріч у такому складі: Варгич, Муяновіч, Кнежевич (Лешковіч, 79), Бертоша (Борас, 63), Мойзес (Брезовец, 63), Малеш, Аліспахич (Мучініч, 57), Шарбіні (Крвжіч, 40), Крамаріч (Крстанович, 57 ), Бенко (АйАй, 57).

У своїй першій зустрічі на своєму іспанському зборі «Рієка» закінчила зустріч з угорським «Відеотоном» «миром» - 2:2.