Подія футбольного дня. П'ята нічия «Динамо» з суперниками з Португалії

Динамо Київ 18 Серпня, 12:36 954
Подія футбольного дня. П'ята нічия «Динамо» з суперниками з Португалії | 19-27
«Динамо» дуже часто зустрічається з суперниками із Португалії. Починаючи з часів Незалежності України, частіше кияни у єврокубках протистояли лише англійцям та іспанцям.

Вчорашній матч проти «Марітіму» став для «Динамо» сімнадцятим на міжнародній арені проти португальських команд. Баланс зустрічей – 5 перемог, 5 нічиїх, 7 поразок; різниця м'ячів – 17:19.

«Марітіму» став сьомим португальським суперником в історії «Динамо» як суб'єкта незалежного українського футболу. Раніше були «Порту», «Бенфіка», «Спортінг», «Брага», «Боавішта», «Ріу Аве».

В гостях зіграно дев'ять матчів: +3, =2, -4; різниця м'ячів – 9:10. Вдома зіграно вісім матчів: +2, =3, -3, різниця м'ячів – 8:9.

Відтак, вчорашня нічия на Мадейрі стала для «Динамо» п'ятою нічиєю в історії протистояння з португальськими суперниками (в історії незалежного українського футболу). Раніше були дві по нічиї проти «Браги» (0:0 та 1:1 і виліт з чвертьфіналу Ліги Європи через пропущений на своєму полі гол) та «Порту» (0:0 та 2:2 на груповому етапі Ліги чемпіонів).

До слова, це третя нічия з рахунком 0:0 у протистоянні з португальцями. В контексті цієї статистики варто пригадати дуель «Динамо» з «Брагою» в чвертьфіналі Ліги Європи 2010/11. Тоді кияни першу гру на домашньому стадіоні зіграли з рахунком 1:1, а в гостях розписали «суху» нічию і вилетіли за правилом «виїзного голу». Варто постаратися для того, аби не пережити це неприємне дежавю.