Динамо Київ 18 Серпня, 13:20 5171
Сергій Ребров: «У перерві футболісти 10 хвилин лежали на підлозі, а після поєдинку ми їх ще довше не могли підняти» | 19-27
Колишній наставник «Динамо» прокоментував свою першу перемогу на чолі «Аль-Ахлі» в матчі з «Аль-Фатех» (4:0).
«Після виїзної поразки в стартовому турі чемпіонату ми хотіли реабілітуватися та порадувати своїх уболівальників. Вважаю, нам це вдалося. Долю матчу з «Аль-Фатех» ми, по суті, вирішили в кінці першого тайму, коли забили три м'ячі. Довести справу до перемоги після цього було не складно. У підсумку - 4:0.

Під час поєдинку стовпчик термометра застиг на позначці +32 градуси. Але тут 32 - як у нас всі 40! Важко передати словами ці відчуття. Перший матч ми взагалі грали при +42. Коли футболісти зайшли в роздягальню на перерву, вони 10 хвилин лежали на підлозі, а після поєдинку ми їх ще довше не могли підняти. Звичайно, намагаємося враховувати погодні умови...

Взагалі-то в Саудівській Аравії чемпіонат починається у вересні, але на прохання головного тренера збірної цей сезон вирішили відкрити раніше. На національну команду очікують найважливіші поєдинки з ОАЕ й Японією - 31 серпня і 5 вересня. Ось ліга і пішла їй назустріч.

Стартуємо незабаром на міжнародній арені і ми - 22-го числа граємо в Лізі чемпіонів з іранським «Персеполісом». У зв'язку з тим, що між Саудівською Аравією та Іраном немає дипломатичних відносин, перший поєдинок проведемо в Омані, а матч-відповідь, домашній, - в Абу-Дабі. Готуємося дуже серйозно, у суперника досить швидка команда», - цитує Реброва zbirna.com.