У збірній України виконували соло представники «Карпат»...

Збірна України 19 Серпня, 14:07 701
У збірній України виконували соло представники «Карпат»... | 19-27
У Тайбеї стартував попередній етап Всесвітньої Універсіади з футболу.

У своєму першому поєдинку на турнірі українські студенти з'ясовували стосунки з південноафриканцями і взяли верх - 2:0. Доля матчу була вирішена ще до перерви, коли точними виявилися удари представників «Карпат» Андрія Буська й Тараса Завійського на 27-й і 44-й хвилинах. У другому таймі підопічні Анатолія Бузника могли довести справу до розгрому. Але не реалізували кілька гольових моментів, пише zbirna.com.

Збірна України виступала в такому складі: Сілецький, Моїсеєнко, Потароченко, Якубов (Бочак, 74), Завійський, Безуглий, Бусько, Дуць, Козак (Банасевич, 80), Котляр (Книш, 83), Пархоменко (Бухал, 78).

Наступний поєдинок підопічні Анатолія Бузника проведуть 21 серпня з південнокорейцями, які на старті поступилися аргентинцям - 1:2.