Динамо Київ 20 Серпня, 21:36 3110
Дебют Піварича, Миколенка та Бущана, гольове повернення Бєсєдіна та Кравця. «Динамо» — «Сталь»: 4:1   | 19-27
У матчі 6-го туру УПЛ київське «Динамо» резервним складом розгромило кам'янську «Сталь».

Олександр Хацкевич у матчі проти «Сталі» зробив ротацію складу: в основі вийшли Бущан, Піварич, Гусєв, Кравець, Бєсєдін. Натомість лідер киян Андрій Ярмоленко насолоджувався грою команди у компанії Микити Корзуна на трибунах. Також варто відзначити, що тренерський штаб зі старту розпочав матч у два форварди.

«Динамо», напевно, скучило за голами, тому швидко вийшло вперед. Перша атака киян на 2-ій хвилині матчу завершилася голом для Бєсєдіна. Після передачі з правого флангу від Кравця, Бєсєдін прийняв м'яч у штрафному майданчику, розвернувся та пробив точно в кут.

Далеко не найприємніші дебютні хвилини у складі «Динамо» для футболіста збірної Хорватії Йосіпа Піварича – після зіткнення з гравцем «Сталі» Задеракою, уже на 7 хвилині матчу тренерський штаб киян змушений був замінити хорвата на ще одного дебютанта – Віталія Миколенка.

На екваторі першого тайму у матчі було зроблено перерву, щоб попити води, оскільки у Києві сьогодні спекотно – 31 градус вище нуля.

На 26-ій хвилині матчу відзначився інший форвард «Динамо» Артем Кравець. Після швидкої контратаки «Динамо» м'яч було доставлено до Кравця, який опинився один перед воротами та точно пробив під поперечину. На рахунку Артема гол+пас – непоганий показник… Конкуренція форвардів «Динамо» набирає обертів.

Двічі у першому таймі арбітр хибно зафіксував положенння поза грою у Віктора Циганкова, коли півзахисник киян виходив на ударну позицію.

На 41 хвилині матчу ударом головою після кутового Домагой Віда встановив рахунок 3:0. У минулому сезоні на рахунку центрального захисника киян було 4 голи, 2 з яких ударом головою. Можливо, це останній гол хорвата у складі «Динамо»…

Екс-динамівець Орест Кузик на 54-ій хвилині, опинившись перед воротами, завдав точного удару. Зіпсувавши тим самим дебют для 23-річного голкіпера киян Григорія Бущана.

Після пропущеного голу динамівці активізувалися та створили чимало гольових моментів. Активними діями в атаці відзначалися досвідчений Олег Гусєв та молодий Віктор Циганков.

На 65-ій хвилині матчу Бесєдін відгукнувся на передачу з глибини, потім викотив м'яч під удар Кравцю, й Артем ювелірним за точністю ударом спрямував кулю точно в кут воріт. На рахунку Артема гол+пас – неймовірний показник. Судячи з того, як викладаються та стараються продемонструвати свої найкращі якості форварди Бєсєдін та Кравець – конкуренція у нападі йде лише на користь «Динамо».

Першу заміну Олександр Хацкевич зробив на 67-ій хвилині. На поле замість Олега Гусєва вийшов парагваєць Дерліс Гонсалес. Капітанська пов’язка перейшла до Домагоя Віди.

«Динамо» навіть попри перевагу у три м'ячі продовжувало атакувати. Кендзьора виклав ідеальну передачу Артему Бєсєдіну, який пробивав без перешкод із меж воротарського майданчика, але примудрився поцілити у самотнього воротаря. Також активним був Віктор Циганков, однак відзначитися у матчі півзахиснику не вдалося.

Незважаючи на те, що матч було дозволено провести з глядачами, на НСК «Олімпійському» аншлагу не було – зібралося близько семи тисяч глядачів.

У 3-му туру УПЛ підопічні Єгіше Мелікяна створили чимало проблем основному конкуренту «Динамо» за лідерство у чемпіонаті України - «Шахтарю» та могли у «гірників» відібрати очки. Однак завдати клопотім динамівцям сталевари не змогли. Тому команда Олександра Хацкевича після 6-го туру лідирує та випереджає найближчого переслідувача – «Шахтар» на 1 очко. «Сталь» поки йде на сьомому місці, набравши шість очок.

УПЛ. 6-ий тур. «Динамо» — «Сталь»: 4:1

Попередження: Мисик (42), Гор Малакян (55)

«Динамо»: 1.Бущан, 8.Шепелєв, 15.Циганков, 16.Сидорчук – Буяльський (46), 20.Гусєв (К) – Гонсалес (67), 22.Кравець, 23.Піварич – Миколенко (7), 24.Віда, 34.Хачеріді, 41.Бєсєдін, 94.Кендзьора.

Запасні: 72.Рудько, 4.Пантіч, 19.Гармаш, 25.Гонсалес, 29.Буяльський, 42.Миколенко, 70.Мбокані.

«Сталь»: 71.Пеньков, 95.Павлюк, 15.Грачов, 22.Даніелян, 4.Мицик, 3.Г.Малакян – Костенко (77), 23.Месхі – Якимів (67), 21.Е.Малакян (К), 8.Мисик, 17.Кузик, 94.Задерака – Хоцяновський (63).

Запасні: 1.Рябенко, 10.Костенко, 13.Копитов, 16.Хоцяновський, 20.Ульянов, 74.Нехаєв, 97.Якимів.