Динамо Київ 24 Серпня, 21:45 2423
Взяли своє. ​«Динамо» переграє «Марітіму» і гратиме в груповому турнірі Ліги Європи | 19-27
В матчі-відповіді плей-оф Ліги Європи, після нулів на виїзді, київські динамівці переграли гостей з Португалії 3:1 та вийшли в груповий етап Ліги Європи.

Динамівці заволоділи ініціативою з перших хвилин і почали створювати моменти. Вже на п’ятій хвилині Буяльський виходив один-на-один із голкіпером, але надто далеко відпустив м’яч. Але «круглий» відскочив до Мбокані, який пробив у кут воріт, з якого м’яч виніс захисник.

В першій половині гри найактивнішим на полі був Андрій Ярмоленку, який накручував суперників, небезпечно пробивав і йому вдалося відзначитися на 23-ій хвилині, але із офсайду.

Згодом на 29-ій хвилині Мбокані розстрілював Шарлеса і той дивом відбив удар конголезця. Проте, довго тримати свої ворота «сухими» йому не вдалося. На 33-ій хвилині Денис Гармаш вразив ворота португальців після рикошету від захисника. 1:0

А вже через дві хвилин Морозюк зі штрафного забив другий гол – 2:0.

Заспокоївши вболівальників, кияни пішли на перерву за рахунку 2:0.

Другий тайм теж розпочався із активності киян. Настирний Гонсалес на 58-ій хвилині з порушенням правил обікрав захисника і забив гол. Вже через 5 хвилин Дерліс головою відправив м’яч у сітку воріт суперника після навісу Ярмоленка. 3:0.

Португальці відповіли ударом в перекладину та голом Шена 3:1.

Після забитого голу португальці мали ще дин шанс, але Евертону забракло точності після пасу з флангу. В цілому, гості, час від часу, «лоскотали нерви» фанам «біло-синіх», небезпечно огризаючись на контратаках.

На 85-ій хвилині після тривалого відновлення після травми та відбування дискваліфікації на поле вийшов Жуніор Мораєс, замінивши Буяльського.

Напруга не згасала до останніх хвилин, але динамівці здолали свого суперника і пройшли в груповий етап Ліги Європи.

Кияни потрапили до першого кошика. Жеребкування відбудеться завтра о 14:00. Пряма трансляція на каналі «Футбол 1».

Вітаємо команду та фанів з такою важливою перемогою!

«Динамо» - «Марітіму»: 3:1(0:0)

Голи: Гармаш – 33, Морозюк – 35, Гонсалес – 62, Шен – 67.

Попередження: Кендзьора – 8, Кадар – 52, Гармаш – 75, Буяльський – 82.

«Динамо»: Коваль, Морозюк, Віда, Кадар, Кендзьора, Сидорчук, Буяльський, Ярмоленко, Гармаш – (Шепелєв – 77), Дерлис, Мбокані.

Запасні: Рудько, Пантич, Шепелєв, Мораєс, Циганков, Кравець, Миколенко

«Марітіму»: Шарлез, Бебето, Пабло Сантос, Зайнайдін Жуніор, Луїш Мартінш, Гамбоа, Шен – (Лундберг – 81), Бесса – (Клебер – 47), Віланкулос – (Ібсон – 47), Рікарду Валенте, Евертон

Запасні: Абедзаде, Ібсон, Кошта, Клебер, Лундберг, Діней, Пашеку.